Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Szpilki, odcinek 28

Smuggler środa, 26 lutego 2020, 18:30 O grach inaczej

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Wkurzone Activision żąda od administratorów Reddita danych forumowicza o nicku Assyrian2410. Powód – udostępnił informację o trybie battle royale do Call of Duty: Modern Warfare. (Czyli wiadomo, że ten przeciek jest prawdziwy!). Naszym zdaniem jedyna słuszna odpowiedź Reddita powinna brzmieć mniej więcej „Nie ma problemu, redditor jest dostępny wyłącznie w Reddit Battlepassie bądź do kupienia osobno za 5 000 000 Reddit Points. Proponujemy też dokupienie do tego DLC „dane osobowe” za 1 000 000 $ albo zakup lotboksów po 10.000 $ od sztuki, z 3% szansy na trafienie na coś wartościowego”.

Polski symulator złodzieja samochodów (czyli Car Thief Simulator) pozwoli kraść auta i sprzedawać na części. Nie wątpimy, że dużo bardzo doświadczonych testerów gry nie zabraknie.

Użytkownicy składanego smartfona  Motoroli, Razr, narzekają że ekran rozkleja się w miejscu zgięcia po zaledwie tygodniu użytkowania. Stanowisko Motoroli? „Jesteśmy pewni najwyższej jakości wyświetlacza Razr i nie spodziewamy się, że konsumenci doświadczą odklejania się ekranu w wyniku normalnego użytkowania”.  Oj, to się bardzo źle składa… Ciekawi jesteśmy na czym wedle Motoroli polega owa „normalność użytkowania”? (To bardzo proste, nic się nie odklei, jeśli nie będziesz telefonu składał, dop. Ninho)

Na początku grudnia EA „wykopało” Marco van Bastena z FIFA 20, w reakcji na użycie przez niego w wywiadzie nazistowskiego „sieg heil!”. W lutym w najnowszej części piłkarskiej gry EA pojawiły się najmocniejsze wersje kart ikon – Optimus Prime Moments i wśród nich znalazł się również van Basten. Jak to mówią „sorry, Winnetou – ale biznes is biznes”. Oburzenie oburzeniem, a pieniążki zarabiać trzeba.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 26 lutego 2020, 19:45   alistair80
Jak Motorola będzie miała masowe pozwy, to zmienią zdanie na temat jakości wyświetlacza.

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
11

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z