Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: czort

Newsy i Artykuły

Deszcz zniszczył australijskie zapasy Project CARS na PC

Dodane przez: czort wtorek, 5 maja 2015, 13:00 News
Deszcz zniszczył australijskie zapasy Project CARS na PC

Sprawa nas bezpośrednio nie dotyczy, ale przyznajcie: jeśli chodzi o wymówki opóźnień gier, ta jest całkiem niezła. Spikain nie mógł przewidzieć potężnej ulewy, jaka nawiedziła Sydney pisząc „nie dość, że Project CARS nie zostało przełożone, to jeszcze jest trailer premierowy”. Planującym granie na PC Australijczykom zwiastun ten będzie musiał na jakiś czas wystarczyć. 

Komentarzy:
8

John Romero już 20 lat temu chciał płacić modderom

Dodane przez: czort wtorek, 5 maja 2015, 11:00 News
John Romero już 20 lat temu chciał płacić modderom

„Twórcy powinni być wynagradzani za ciężką pracę” - twierdzi jeden z ojców FPS-ów. Posiadacz bujnej czupryny i jedna z ikon gier dorzuca swoje trzy grosze do zamieszania wokół płatnych modów na Steamie. Okazuje się, że gdyby Romero dopiął swego, domorośli twórcy zarabialiby na modach już od dwóch dekad. 

Komentarzy:
21

HIT Jeśli krwawi, można mu zrobić Fatality ? w Mortal Kombat X pojawi się Predator [WIDEO]

Dodane przez: czort wtorek, 5 maja 2015, 10:00 News
Jeśli krwawi, można mu zrobić Fatality ? w Mortal Kombat X pojawi się Predator [WIDEO]

Po gościnnym występie w Call of Duty: Ghost, paskudny zasraniec (pozdrawiam telewizyjnych tłumaczy) załapał się na jeszcze jedną chałturę. Kolejnego - po Jasonie Voorheesie - z gościnnych wojowników w Mortal Kombat X przedstawił Kombat Kast, czyli wideo podcast Netherrealm Studios udowadniający, że mania zamieniania c na k zabrnęła ciut za daleko.

Komentarzy:
6

Twórcy Yaiba: Ninja Gaiden Z i Lost Planet 3 zwijaja interes

Dodane przez: czort wtorek, 5 maja 2015, 9:00 News
Twórcy Yaiba: Ninja Gaiden Z i Lost Planet 3 zwijaja interes

"Spark Unlimited kończy działalność jako producent gier. Możliwości rozwoju za pomocą produkcji mniejszych tytułów mobilnych nie spełniają ani potrzeb, ani ambicji Spark" - tłumaczy decyzje o zamknięciu studia jego przedstawiciel.

Komentarzy:
2