Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: ping

Newsy i Artykuły

HIT [3 dni z Project CARS] O realizmie słów kilka

Dodane przez: ping czwartek, 7 maja 2015, 16:00 O grach inaczej
[3 dni z Project CARS] O realizmie słów kilka

Realistyczne wyścigi na sprzęty obecnej generacji to wciąż nieprzebrane rejony, jednak lukę stara się zapełnić Project CARS. Co sprawia, że gra zaciera różnice między rzeczywistością a wirtualnym torem?

Komentarzy:
8

HIT [3 dni z Project CARS] Samochodem dookoła świata

Dodane przez: ping środa, 6 maja 2015, 16:00 O grach inaczej
[3 dni z Project CARS] Samochodem dookoła świata

Jako osoba lubiąca się wirtualnie pościgać, potrafię czerpać sporo frajdy ze zwiedzania wirtualnych torów w ciekawych lokacjach. Choć osobiscie preferuję mniej monotonne, wymyślone trasy, trudno mi wzgardzić świetnie odzwierciedlonym prawdziwym torem.

Komentarzy:
2

HIT [3 dni z Project CARS] Od zera do Vettela

Dodane przez: ping wtorek, 5 maja 2015, 18:30 O grach inaczej
[3 dni z Project CARS] Od zera do Vettela

Są tytuły przeładowane zawartością do tego stopnia, że na początku nie wiadomo, co z tym wszystkim zrobić. Człowiek czuje się, jakby postawiono przed nim olbrzymią tacę z serami, spróbuję trochę tego, spróbuję trochę tamtego, ale co u licha zrobić, jeżeli gracz chce widocznych postępów, zdobywania, poczucia, że przechodzi grę?

Komentarzy:
14

HIT The Order: 1886? Dziękuję, postoję.

Dodane przez: ping sobota, 28 lutego 2015, 19:30 O grach inaczej
The Order: 1886? Dziękuję, postoję.

Filmowa atmosfera, steampunk, wąsy i sterowce, fenomenalna oprawa graficzna, Gears of War killer, tzar bomba nowej generacji – tak na papierze prezentuje się latami wyczekiwany The Order: 1886. Skrojona wyłącznie pod PlayStation 4 gra, która miała wysadzić z kapci każdego, kto da jej szansę.

Komentarzy:
173

HIT [Kilka godzin z...] Grand Theft Auto V na XBO

Dodane przez: ping czwartek, 27 listopada 2014, 10:00 O grach inaczej
[Kilka godzin z...] Grand Theft Auto V na XBO

Minął zaledwie rok od ukazania światu gangsterskiego życia Franklina, Michaela i Trevora, jednak panowie znów chcą zawitać do Waszych domów za sprawą Grand Theft Auto V w wersji na nowe konsole. Ponoć Trevor nigdy nie puka dwa razy...

Komentarzy:
10

HIT Natural Doctrine - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: ping sobota, 15 listopada 2014, 18:20 Recenzja
Natural Doctrine - recenzja cdaction.pl

Miłośnicy japońskich strategii turowych nie mogą powiedzieć, że są rozpieszczani przez twórców – reprezentanci gatunku pojawiają się w szczątkowych ilościach, więc na wieść o Natural Doctrine, nowej turówce od Kadokawa Games, kilku osobom z pewnością skoczyło ciśnienie, jednak czy słusznie? Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
7