Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Qnik

Newsy i Artykuły

HIT Cyfrowe smoki 2013 - relacja

Dodane przez: Qnik sobota, 20 kwietnia 2013, 19:11 News
Cyfrowe smoki 2013 - relacja

Dziś zakończyła się druga edycja Digital Dragons, imprezy polskich twórców gier. Były wykłady, dyskusje, ciasteczka, prelekcje, napoje... Jak zwykle, gdy spotyka się branża. Co się działo poza wyborem najlepszych polskich i europejskich gier?

Komentarzy:
7

HIT FIFA 14 zapowiedziana ? widzieliśmy ją w akcji

Dodane przez: Qnik środa, 17 kwietnia 2013, 14:00 Zapowiedź
FIFA 14 zapowiedziana ? widzieliśmy ją w akcji

Ogłoszenie planów wydania nowej „kopanej” z EA Sports nie jest żadną niespodzianką. Jednak już to, co zostało powiedziane podczas pierwszej prezentacji, może zaskoczyć fanów śledzących poczynania Ruttera i spółki. I to niekoniecznie pozytywnie...

Komentarzy:
68

HIT Urodziny Hypera - i redakcja CD-Action! ? w sobotę w Warszawie

Dodane przez: Qnik czwartek, 27 października 2011, 14:30 CD-Action
Urodziny Hypera - i redakcja CD-Action! ? w sobotę w Warszawie

A właściwie nie tyle cała redakcja, co dwaj jej przedstawiciele: Gregu i ja (czyli Qn`ik). Chętni, by się z nami spotkać, wymienić uściski dłoni i porozmawiać, mogą nas znaleźć w klubie Lucid na terenie centrum handlowego Blue City, gdzie będziemy świętować 10. urodziny telewizji Hyper.

Komentarzy:
23

HIT Fifa 12 - zapowiedź

Dodane przez: Qnik piątek, 20 maja 2011, 13:50 Zapowiedź
Fifa 12 - zapowiedź

Dla fanów symulacji piłki nożnej mam dwie wiadomości. Zła: zacznijcie godzić się z myślą, że jesienią będziecie biedniejsi. Dobra: pieniądze wydacie na grę, która najprawdopodobniej zrewolucjonizuje sposób, w jaki gramy od lat.

Komentarzy:
46

HIT Mamy następcę CormaCa?

Dodane przez: Qnik piątek, 25 marca 2011, 11:51 CD-Action
Mamy następcę CormaCa?

Jak zwykle można na Was liczyć. Na ogłoszony tydzień temu konkurs przyszło bardzo dużo zgłoszeń. Nie było niespodzianek: w znakomitej większości poziom był bardzo wysoki, potencjalnych CormaC-ów wśród Was nie brakuje. Żałujemy tylko, że chcące z nami współpracować dziewczyny można by policzyć na palcach obu rąk. A kiedy ogłosimy wyniki?

Komentarzy:
48

HIT Szukamy następcy CormaCa!

Dodane przez: Qnik piątek, 18 marca 2011, 21:30 CD-Action
Szukamy następcy CormaCa!

Nasz redakcyjny kolega co prawda nigdzie się nie wybiera, do osiągnięcia wieku emerytalnego zostało mu jeszcze ponad 35 lat, ale nie przeszkadza nam to szukać nowych współpracowników, tworząc newsa z tak tanio chwytliwym tytułem. I w przeciwieństwie do poprzedniego takiego ogłoszenia, tym razem szukamy także ludzi do czasopisma. I nie tylko piszących. Znajdą się chętni?

Komentarzy:
293

HIT 15 urodziny CD-Action: AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Dodane przez: Qnik piątek, 11 lutego 2011, 13:38 CD-Action
15 urodziny CD-Action: AR staje na głowie, czyli Redaction Action

Smuggler nie będzie odpowiadał na listy w AR. A przynajmniej nie w nadchodzącym wielkimi krokami urodzinowym numerze – który jest nie tylko urodzinowy, ale też nieco primaaprilisowy. O co chodzi w planowanym przez nas żarcie?

Komentarzy:
74

HIT Już graliśmy - Fight Night Champion

Dodane przez: Qnik wtorek, 1 lutego 2011, 10:00 Zapowiedź
Już graliśmy - Fight Night Champion

W porównaniu do Fight Night Round 4, Fight Night Champion został... spowolniony – tak przynajmniej stwierdził w rozmowie ze mną jeden z twórców gry, z którym miałem okazję pogadać na imprezie EA Winter Showcase. To dość dziwne, bo podczas grania niczego takiego nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie...

Komentarzy:
10

HIT Już graliśmy - Shift 2 Unleashed

Dodane przez: Qnik piątek, 28 stycznia 2011, 9:25 Zapowiedź
Już graliśmy - Shift 2 Unleashed

Premiera zbliża się efektownymi driftami, można powiedzieć, że gra jest już na ostatniej prostej. Miałem okazję jakiś czas w nią pograć i już wiem, że niebawem Wielka Wojna Ala z enkim znów rozgrzeje redakcję.

Komentarzy:
14

HIT CD-Action dla WOŚP. Gracze pomagają dzieciakom!

Dodane przez: Qnik piątek, 31 grudnia 2010, 11:20 CD-Action
CD-Action dla WOŚP. Gracze pomagają dzieciakom!

Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na serwisie z aukcjami od dziś do niedzieli pojawiać się będą nasze kolejne pakiety z niespodziankami. Zachęcamy do jak najwyższych licytacji – w końcu pieniądze idą na naprawdę szczytny cel.

Komentarzy:
127