Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Rasen

Newsy i Artykuły

HIT Football Manager 2014 - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Rasen wtorek, 29 października 2013, 13:13 Recenzja
Football Manager 2014 - recenzja cdaction.pl

Rok temu Sports Interactive postanowiło poszukać sposobu na odświeżenie leciwego, oklepanego już schematu. Zastosowana w edycji 2013 koncepcja wydawała się innowacyjna, choć zawierała kilka mankamentów. Przy następnym podejściu udało się je wyeliminować i... Football Manager 2014 ma szansę zostać najlepszą odsłoną wydaną do tej pory. Recenzja cdaction.pl.

Komentarzy:
5

HIT Uwe Boll ? tragiczne widmo kina i gier komputerowych

Dodane przez: Rasen niedziela, 13 października 2013, 9:00 O grach inaczej
Uwe Boll ? tragiczne widmo kina i gier komputerowych

Szmira, tandeta, beztalencie – to jedne z wielu określeń twórczości Niemca, który zasłynął ekranizacjami kultowych gier komputerowych, czym naraził się nie tyle fanom kina, co właśnie miłośnikom tego "mniejszego" z ekranów. Przy okazji naszego weekendu z filmem, postanowiłem pochylić się nad osobą Uwe Bolla i starając się pozostać jak najbardziej obiektywnym, przybliżyć Wam sylwetkę kontrowersyjnego filmowca.

Komentarzy:
12

HIT Shadow Warrior - już graliśmy

Dodane przez: Rasen piątek, 13 września 2013, 17:05 Zapowiedź
Shadow Warrior - już graliśmy

Odświeżanie kultowych gier to często karkołomne zadanie, jednak gdy zabierają się za to ludzie, którzy dorzucili własne trzy grosze do Wiedźmina 2, Painkillera czy Bulletstorma, to można sobie rościć nadzieje na coś naprawdę dobrego. Choć Polacy z Flying Wild Hog dali mi pograć jedynie w betę, to już teraz sądzę, że nowy Shadow Warrior może śmiało spojrzeć w oczy swojemu senseiowi i powiedzieć – mistrzu, nie zawiodłem.

Komentarzy:
7

HIT Europa Universalis IV - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Rasen poniedziałek, 2 września 2013, 8:14 Recenzja
Europa Universalis IV - recenzja cdaction.pl

Kiedy wszyscy ekscytują się nadchodzącą premierą Total War: Rome 2, po cichutku, poza tym całym rozgardiaszem, szwedzki Paradox wypuścił kolejną, czwartą już, odsłonę ich najpopularniejszej gry – Europa Universalis. Jak wyszło? Sprawdza nasz nowy nabytek, Rasen. Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
21