Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Szoki

Newsy i Artykuły

HIT Civilization: Beyond Earth ? pytania i odpowiedzi

Dodane przez: Szoki czwartek, 23 października 2014, 20:43 News
Civilization: Beyond Earth ? pytania i odpowiedzi

Podboju kosmosu ciąg dalszy! Zgodnie z zapowiedzią Szoki odpowiada na wasze pytania dotyczące Civilization: Beyond Earth, aby pozbyć się niedopowiedzeń i wyjaśnić wszelkie nieścisłości. Zastrzega sobie przy tym prawo do wyboru najciekawszych pytań.

Komentarzy:
13

HIT Alpha Centauri ? retrospekcja

Dodane przez: Szoki środa, 22 października 2014, 15:56 O grach inaczej
Alpha Centauri ? retrospekcja

Wyszła kiedyś gra, która zmieniła sposób, w jaki patrzę na otaczający mnie świat. Gra, której fabuła mogłaby nosić sygnaturę takich gigantów sci–fi jak Arthur C. Clarke czy Stanisław Lem i która mówiła więcej mądrego o bezsensie podwalin ideowego podziału ludzkości na filozoficzne obozy, niż niejeden esej Bardzo_Mądrego_Socjologa czy Wielkiego_Przywódcy. Grą tą była, kto by się spodziewał, strategia turowa, która dla wielu stanowi apogeum gatunku. Mowa oczywiście o jedynej i niepowtarzalnej Alpha Centauri.

Komentarzy:
11

HIT Ograliśmy już Civilization: Beyond Earth ? kilka słów o tym, co was czeka w grze.

Dodane przez: Szoki wtorek, 21 października 2014, 16:00 O grach inaczej
Ograliśmy już Civilization: Beyond Earth ? kilka słów o tym, co was czeka w grze.

Ponieważ premiera Civilization: Beyond Earth bardzo niefortunnie pokryła się z cyklem wydawniczym CDA (recenzja dopiero za miesiąc), postanowiliśmy przygotować dla was małą zajawkę o tym, co znajdziecie w samej grze. Zapraszamy wszystkich na bardzo subiektywny i tendencyjny przegląd ficzerów autorstwa Szokiego, który z powodu Civ:BE już drugi tydzień chodzi niewyspany.

Komentarzy:
12

HIT Koniec tury. Nowa tura. Hearthstone uzależnia

Dodane przez: Szoki sobota, 28 grudnia 2013, 20:54 Zapowiedź
Koniec tury. Nowa tura. Hearthstone uzależnia

Tworzenie talii jest irytujące. To udręka, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja. Zanim pozwolę sobie na czerpanie przyjemności z rozgrywki, muszę się przygotować. Tutaj oznacza to, że muszę mieć każdą kartę. W paru egzemplarzach. Wszystkie opcje muszą być dostępne, nim ciężka praca i farmienie ustąpią nieskrępowanej satysfakcji. A tu Gucio – końca męczarni nie widać.

Komentarzy:
45

HIT [Weekend] Zimna wojna w grach, czyli mroźne stosunki na linii Waszyngton?Moskwa

Dodane przez: Szoki niedziela, 8 grudnia 2013, 11:00 O grach inaczej
[Weekend] Zimna wojna w grach, czyli mroźne stosunki na linii Waszyngton?Moskwa

Ze wszystkich wojen w historii, końcem świata nieomal skończyła się ta, która nigdy nie przeszła w otwarty konflikt. Wyścig zbrojeń i rywalizacja o wpływy pomiędzy USA i Związkiem Radzieckim stały się motywem przewodnim wielu książek, filmów i, najważniejszych dla nas, gier. Siedząc bezpiecznie przed monitorem przyjrzyjmy się, co mogłoby się stać, gdyby którejś ze stron jednak puściły nerwy.

Komentarzy:
11

HIT Splinter Cell: Blacklist ? recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Szoki niedziela, 18 sierpnia 2013, 17:45 Recenzja
Splinter Cell: Blacklist ? recenzja cdaction.pl

Młodsi niedługo wracają do szkoły, starsi swoje urlopy już w większości wykorzystali, a zawieszeni gdzieś pośrodku studenci będą wkrótce tłumnie mierzyć się z sesją poprawkową. Zanim zaczniecie narzekać, pomyślcie może o takim Samie Fisherze – jemu nigdy nie będzie dane spędzić urlopu pod palemką. Ale Ameryka sama się przecież nie uratuje, prawda? Dowodem na to niech będzie przepełniony akcją Splinter Cell: Blacklist. Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
53

HIT Age of Wulin: Poradnik ? część czwarta i ostatnia [+info, gdzie wpisywać kody]

Dodane przez: Szoki piątek, 16 sierpnia 2013, 12:22 O grach inaczej
Age of Wulin: Poradnik ? część czwarta i ostatnia [+info, gdzie wpisywać kody]

Witam w ostatniej części poradnika do Age of Wulin. Dziś skupimy się na gildiach i walce PvP. Udzielę także kilku przydatnych wskazówek, które bądź nie pasowały nigdzie indziej, bądź zdołały się zawieruszyć w trakcie pisania poprzednich części.

Komentarzy:
7

HIT Age of Wulin: Poradnik - część trzecia [+info, gdzie wpisywać kody]

Dodane przez: Szoki czwartek, 15 sierpnia 2013, 9:45 O grach inaczej
Age of Wulin: Poradnik - część trzecia [+info, gdzie wpisywać kody]

W trzeciej części poradnika skupimy się na Sektach i profesjach. Jeśli nie wiecie do której ze szkół walki dołączyć lub jaki zawód wybrać dla swej postaci, to po lekturze będziecie mogli dokonać wyboru z pełną jego świadomością.

Komentarzy:
19

HIT Age of Wulin: Poradnik - część druga [+info, gdzie wpisywać kody]

Dodane przez: Szoki środa, 14 sierpnia 2013, 11:36 O grach inaczej
Age of Wulin: Poradnik - część druga [+info, gdzie wpisywać kody]

Witam w kolejnej części poradnika do Age of Wulin. Po nieskomplikowanym wstępie zapraszam do wyższej szkoły jazdy. Dziś wyjaśnię system zdobywania doświadczenia, sposób działania umiejętności bojowych oraz metody ich doskonalenia.

Komentarzy:
0

HIT Age of Wulin: Poradnik - część pierwsza [+info, gdzie wpisywać kody]

Dodane przez: Szoki wtorek, 13 sierpnia 2013, 8:25 O grach inaczej
Age of Wulin: Poradnik - część pierwsza [+info, gdzie wpisywać kody]

Age of Wulin zalicza się do gier, które wymagają poświęcenia im więcej czasu niż zazwyczaj, gdyż nie wszystko jest podane na srebrnej tacy. Rozpoczynając zabawę bardzo łatwo się  zgubić, a ogarnięcie całości wymaga pewnej dozy samozaparcia. Aby ułatwić wam kontakt z grą i oswoić z zasadami rozgrywki, publikujemy niniejszy poradnik, który bezboleśnie wprowadzi was w świat Kung-Fu.

Komentarzy:
26