1
23.07.2022, 16:38Lektura na 1 minutę

Komiks „BRZRKR” Keanu Reevesa doczeka się adaptacji anime

Co można zrobić mając 57 lat na karku? Na przykład podłożyć głos do anime na podstawie własnego komiksu.

„BRZRKR” powoli zmierza do końca swej historii. Premiera dwunastego, finałowego zeszytu, zaplanowana jest na wrzesień tego roku i tenże ostatni rozdział ma zamknąć się w 48 stronach. Nie wiadomo jednak czy opowiastka doczeka się kontynuacji.

Wiemy już, że Keanu ma zagrać w filmie na podstawie tegoż komiksu (i w „Johnie Wicku 4”!). Co więcej, pojawi się także spinoff anime, nad którym pracuje studio Production I.G. Możliwe, że kojarzycie ichnie „Ghost in the Shell” z 1995 roku bądź „Jin-Roh”, w którym niemiluchy niezwykle przypominają Helghastów z Killzone'a. Production I.G to prawdziwi giganci animacji.

Reeves podłoży we wspomnianym serialu głos pod postać głównego bohatera, nieśmiertelnego wojownika, który od wieków rozwijał swoje mordercze zdolności. Na Netfliksie pojawią się dwie serie tegoż anime. Nie wiemy jeszcze z ilu odcinków będzie składał się cały serial.

Na tym nie koniec, bo pojawi się także „berzerkowa” książka. Keanu nie może jeszcze ujawnić nazwiska autora tegoż dzieła, ale zaznaczył, iż jest to jeden z jego ulubionych pisarzy. Na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane