4
16.05.2022, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Prey”: Prequel „Predatora” otrzymał teaser i datę premiery

Kosmicznych drapieżników nigdy za wiele, a już niedługo zobaczymy na ekranach naszych telewizorów, jak ponownie ruszają na polowanie.


Czesław Coleslaw

„The Predator” z 2018 roku nie zrobił większej furory i został dość chłodno przyjęty. Użytkownicy serwisu IMDb ocenili go na 5.3/10, natomiast na Rotten Tomatoes dostał zaledwie 33% zarówno od krytyków, jak i widzów. Obyło się bez finansowej wtopy, film bowiem ostatecznie przyniósł 160 mln dolarów przychodu przy 88 mln budżetu.

Szansę na win odkupienie i grzechów odpuszczenie otrzyma Prey, czyli prequel, którego akcja rozgrywa się 300 lat temu i opowiada o starciu z plemieniem Komanczów. Bohaterką zostaje młoda kobieta imieniem Naru, zawzięta i wprawiona w bojach wojowniczka, która stanie w obronie swojego ludu przed kosmicznymi oprawcami.

Reżyserem został Dan Trachtenberg, a znać go możecie z dość udanego Cloverfield Lane 10. Z kolei nad scenariuszem pracował Patrick Aison, producent kilku seriali takich jak Wayward Pines czy Jack Ryan.

Film ma mieć premierę 5 sierpnia i pojawi się na platformach Hulu oraz Disney+ (w Polsce serwis dostępny od czerwca), być może zatem obejrzymy go sobie w dniu premiery w ciepły letni wieczór. I do tego w naszych domowych zaciszach.

Na dobry początek otrzymujemy krótki teaser:

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów167

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane