24.07.2022, 09:47Lektura na 2 minuty
Wideo

„Shazam: Fury of the Gods” i „Black Adam” na zwiastunach. Premiery w tym roku

San Diego Comic-Con 2022 jeszcze trwa, a na panelu DC pokazano dwa tegoroczne pewniaki.


Czesław Coleslaw

O filmie „Black Adam” wspominaliśmy w naszym serwisie w czerwcu, kiedy to pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji. Dwayne Johnson jest wszędzie i nie zanosi się na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Nawet na Summer Game Fest zaliczył występ na siłowni, który ostatecznie nie prowadził do tego, by pogadać o grach, a po prostu zareklamować napój energetyczny. The Rock zrobi zadymę na ekranach kin już 21 października, a na Comic-Conie pokazano ten oto zwiastun:

Pierwszego trailera doczekał się natomiast nowy „Shazam”. Film zobaczymy w grudniu, w okolicach świąt. Zachary Levi powraca do swojej superbohaterskiej roli po trzech latach, tyle bowiem minęło już od pierwszego „Shazam!”. Zwiastun zaczyna się od wyznań naszego herosa, który wątpi w samego siebie i porównuje się do „prawdziwych” bohaterów typu Aquaman czy Batman.

W filmie pojawi się nawet odtwórczyni roli O-Ren Ishii z pewnego znanego filmu Quentina Tarantino. Tak jest, Lucy Liu także została wchłonięta w te komiksowe zabawy. Legenda głosi, że „superhero movies” przestaną powstawać w momencie, gdy zagra w nich każdy aktor. Niewielu zostało takich, co nie zagrali, więc koniec tego typu kina jest bliski.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane