Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation Network: Wielka wyprzedaż, obniżki do 50%

Hut wtorek, 18 stycznia 2011, 10:24 News
PlayStation Network - logo
PlayStation Network - logo

Już jutro startuje wielka wyprz...edaż na PlayStation Network - w sklepie będzie można pobrać kilkadziesiąt pełnych gier i dodatków, na PS3 i PSP, w większości przypadków w cenie obniżonej o połowę. Najciekawsze pozycje? Epizody do Grand Theft Auto IV, Metal Gear Solid: Peace Walker oraz dwie części Midnight Club.

Obniżki oferują graczom zarówno samo Sony, jak i m.in. Capcom, Konami i Rockstar. Pełną listę gier i dodatków objętych promocją gier znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation - TUTAJ. Promocja trwa od 19 stycznia do 2 lutego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation Portable, PlayStation,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z