Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlayStation będzie wkrótce obchodzić swoje 20. urodziny [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 13 listopada 2014, 16:15 News

20 lat – tyle na początku grudnia minie od premiery pierwszej konsoli z rodziny PlayStation. W związku z tym japoński oddział Sony Computer Entertainment udostępnił okolicznościowy filmik prezentujący dwie dekady istnienia jednych z najpopularniejszych platform growych na świecie.

Pierwsza konsola PlayStation zadebiutowała w Japonii 3 grudnia 1994 roku, a więc niespełna 20 lat temu. Oddział Sony z Kraju Kwitnącej Wiśni już teraz świętuje jednak zbliżające się urodziny.

Firma opublikowała filmik z najważniejszymi i najciekawszymi momentami z historii platform PlayStation. Jest on co prawda w japońskiej wersji, ale nie powinniście mieć problemów ze zrozumieniem przekazu:

A jakie wy macie miłe wspomnienia związane z konsolami Sony?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sony, PlayStation Portable, PlayStation 4, PlayStation Move, PlayStation, PlayStation Vita, PlayStation Suite (PS Suite), PlayStation 3,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 listopada 2014, 17:22   Gierzyn

I tan ból [beeep] xboxsiaków poniżej :D

piątek, 14 listopada 2014, 14:16   Veldrim

PS1 nie mam, ale moje PS2 odczytuje gry z PS1 to mi starczy, wprawdzie gier z PS1 nie mam dużo, ale mam pierwszego Metal Gear Solida czy komplet Final Fantasy od 4 do 9

piątek, 14 listopada 2014, 13:22   Mikistroz

I ? PlayStation. Od dzieciaka po dziś dzień.

piątek, 14 listopada 2014, 9:13   sebek123

Dla mnie konsola PlayStation 1 jest najlepsza. Miło ją wspominam z dzieciństwa, mój kolega i ja ją mieliśmy, razem graliśmy w Tekkena 3, Mortal Kombat, Spyro i Hugo nawet jeśli ktoś pamięta :D i wiele innych klasyków już <3 . Z chęcią bym jeszcze pograł na ps1 w jakąś starą gierkę.

piątek, 14 listopada 2014, 2:02   KERMI

Czy tylko ja po przeczytaniu powyższego zacząłem się zastanawiać czy z tej okazji sony da jakiś prezent swoim graczom? :)

czwartek, 13 listopada 2014, 21:50   nortalf

@Regintlak Dzięki.

czwartek, 13 listopada 2014, 21:20   kacperwawszczyk

SPRZEDALIŚCIE SIĘ $ONY!!! :( :( :( I tyle w temacie ;P

czwartek, 13 listopada 2014, 20:11   Dyzio92

Mimo że nie jestem graczem konsolowym to Ps1 będę zawsze wspominał dobrze. Ile to już lat kiedy jako paroletni szczyl pogrywałem w Spyro, Tekken 3, Gran Turismo 2, Crasha czy MGS. To było gdzieś w latach 1999-2002. PS1 zawsze będę wspominał jako część mojego dzieciństwa. Łezka się oku kręci...Sto lat

czwartek, 13 listopada 2014, 20:10   kitelman

@Szary67 To ty nie wiesz że redakcja CD-Action podlizuje się Sony i tylko oni ich obchodzą? Zresztą ciągle piszą jakie dają gry za friko w PS+ a o ofercie MS GwG dawno słowa nie było.
Panie Mac Abra, z tą skośnooką propagandą to makabra.

czwartek, 13 listopada 2014, 19:48   Szary67

To już się robi żałosne.
"Niedługo Playstation będzie obchodzić swoje urodziny" - Super, zamontujcie jeszcze wielki zegar obok napisu CD Action z odliczaniem do dnia urodzin Playstation. Oczywiście fakt że Microsoft dzisiaj podał do wiadomości że do sklepu wysłał już ponad 10 mln konsol (Sony wysłało jedynie o 3.5 mln więcej) macie w poważaniu. Rzetelności i brak stronniczości dziennikarskiej aż bije po oczach.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z