Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Suda51 sugeruje, że w przyszłości chętnie powróci do No More Heroes

spikain czwartek, 20 listopada 2014, 14:00 News
Travis Touchdown/No More Heroes
Travis Touchdown/No More Heroes

EDGE opublikował bardzo ciekawy wywiad z Goichim Sudą, twórcą takich gier jak Killer7, Lollipop Chainsaw czy No More Heroes. Tym razem chodzi zwłaszcza o ten ostatni tytuł – Suda51 zapytany o to, czy powróci do tej serii, odpowiedział twierdząco.

Goichi Suda podzielił się z EDGE między innymi informacjami dotyczącymi współpracy z Nintendo. Okazuje się, że pomimo przemocy, brzydkich wyrazów i podtekstów, japoński koncern okazywał spore wsparcie. Ostatecznie jednak pełna, nieocenzurowana wersja ukazała się tylko w Ameryce:

Byli bardzo przychylni, zwłaszcza Nintendo of America i Nintendo of Europe. W Japonii i w Europie wydaliśmy lżejszą wersję, w której głowy nie latają aż tak bardzo, jak w amerykańskiej. Ta zawartość dostępna jest tylko w amerykańskiej wersji.

Ale przejdźmy do rzeczy. Z wywiadu wywnioskować można, że Suda51 nadal przepada za postacią Travisa Touchdowna. Może więc powróci do No More Heroes?

No More Heroes było ogromnym hitem, więc chciałbym do tego wrócić i zrobić z tego serię, którą zajęlibyśmy się na poważnie. Dostaję dużo próśb, abym zrobił trzecią część – w tej chwili zajęci jesteśmy Let It Die, ale Travis to postać, do której moglibyśmy wrócić nawet za dziesięć lat. Kiedy nadejdzie właściwy czas, chciałbym to zrobić.

Czekamy więc.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 21 listopada 2014, 0:34   Sycho14

Zainteresowanie niezbyt duże, a szkoda bo seria świetna... Niestety jak większość świetnych gier, sprzedaż marna :( Taki potencjalny tytuł dla Nintendo dorosłe, ale nikogo nie interesuje... Coś mi się wydaje, że Suda w przyszłości dostanie propozycję od Niny, bo idealnie wpisuje się w kategorię według której teraz wybierają zapychacze (Bayo, Devil 3rd).

czwartek, 20 listopada 2014, 19:40   xcd2

Mam nadzieję, że gra będzie bardziej rozbudowana na nowszym sprzęcie. Grałem tylko w dwójkę, bawiłem się świetnie, ale zawartości mogło by być troszkę więcej.

czwartek, 20 listopada 2014, 14:54   zoldator

Wii U exclusive basically confirmed.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski
Redaktor naczelny
My loony bun is fine, Benny Lava.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
7

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z