Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITUbi idzie na zakupy

CormaC wtorek, 3 czerwca 2008, 10:40 News
Ubisoft - logo
Ubisoft - logo

Być może szykuje się kolejna duża transakcja w branży - szef Ubi zapowiedział, że firma ma do wydania 780 mln euro i chętnie powiększyłaby swoje królestwo.

Yves Guillemot zapowiedział, że Ubi może rozrosnąć się dzięki nabyciu innej firmy. Dzięki temu francuski wydawca nie zostałby w tyle za Blizzardem i Activision (które niedawno się połączyły) i Electronic Arts (o ile do skutku doszłoby przejęcie przez giganta Take 2). Guillemot dodał, że obecna kondycja Ubi jest doskonała, ale nie wolno popaść w beztroskę i dać się przejąć.

Analitycy twierdzą, że mało prawdopodobne jest jednak, by Ubi dokonało wielkiej fuzji na wzór Activision i Blizzarda - raczej pójdzie w kierunku przejmowania niedużych, niezależnych twórców gier. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ubisoft,

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Ubisoft: Beyond Good & Evil 2 nie będzie wśród 5 tytułów AAA planowanych na 2020 i początek 2021

News
niedziela, 9 lutego 2020

ubisoft-beyond-good--evil-2-nie-bedzie-wsrod-5-tytulow-aaa-planowanych-na-2020-i-poczatek-2021 Chociaż mijający rok finansowy jest dla Ubisoftu trudny, firma z pewnością cieszy się z 55 milionów graczy Rainbow Six Siege.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z