Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT"Złoty" Commodore 64 sprzedany za ponad 3 tys. euro

CormaC wtorek, 16 września 2008, 9:20 O grach inaczej
Commodore 64 Goldene Edition
Commodore 64 Goldene Edition

Na niemieckim eBayu zakończyła się aukcja specjalnej wersji 8-bitowego komputera Commodore 64 - "złotej" edycji kolekcjonerskiej.

Szczęśliwy nabywca będzie musiał zapłacić za ten rarytas 3343,33 euro. Sprzedany egzemplarz został wyprodukowany 5 grudnia 1986 roku jako część limitowanej (między 150 a 300 sztuk) serii wypuszczonej dla upamiętnienia milionowego egzemplarza C64 wyprodukowanego w niemieckiej fabryce. Egzemplarz z eBayu nie był nigdy używany - rodzice sprzedającego wygrali go w 1987 roku na imprezie CEBIT, po czym schowali w szafie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ciekawostki,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 16 września 2008, 18:53   Fuadex

niezła sumka... // tiaaa... kwota dość niska... :P Za 3 tysiące EURO to bym... no w każdym razie mógłbym zrobić nie małe zakupy. O.o Co prawda to jest rarytas no ale żeby tak dużo płacić za rarytasy...? O.O

wtorek, 16 września 2008, 14:08   MadeinHell

W sumie... // Właściwie to jak na złotą edycję limitowaną kwota dość... niska.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Patrice Desilets zakłada nowe studio - Panache Digital Games

News
czwartek, 13 listopada 2014

patrice-desilets-zaklada-nowe-studio---panache-digital-games Patrice Desilets, który niegdyś pracował nad grami z serii Assassin’s Creed, się nie poddaje – po zakończonych niepowodzeniem próbach współpracy z Ubisoftem i THQ, projektant postanowił założyć własne studio. Czym się zajmie?

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z