Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Donut County: Zostań dziurą w pączku [WIDEO]

Cross czwartek, 24 sierpnia 2017, 23:06 News

W opublikowanym dziś zwiastunie szop pracz duma nad naturą świadomych, rosnących wraz z każdym pożartym przedmiotem dziur.

Donut County to dzieło Bena Esposito, znanego choćby z pracy nad kilkoma abstrakcyjnymi fenomenami internetowymi (Sonic Dreams Collection, Bubsy3d: Bubsy Visits the James Turrell Retrospective) oraz pomocy przy developmencie gier studia Giant Sparrow (What Remains of Edith Finch, The Unfinished Swan). Jego gra pogodnym stylem graficznym i rozgrywką przypomina Katamari Damacy, tyle że zamiast sterować tu gigantyczną kulą rosnącą wraz z każdym wchłoniętym przedmiotem, kontrolujemy rosnącą w podobny sposób, hm, dziurę w podłodze. Jako gigantyczny fan serii Katamari jestem kupiony. Premiera w 2018 roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: gamescom 2017,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Gamescom 2017: Tak było w tym roku w Kolonii [WIDEO] [GALERIA]

News
niedziela, 3 września 2017

gamescom-2017-tak-bylo-w-tym-roku-w-kolonii-wideo-galeria Największa na świecie – w każdym razie pod względem liczby uczestników – impreza poświęcona grom komputerowym to nie tylko nowe tytuły, ale również tłumy zwiedzających i masa ciekawych rzeczy (i ludzi) do obejrzenia. O tym, co w tym roku przyciągnęło wzrok członków redakcji, na wideo i w galerii. 

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z