Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

H1Z1: Spora popularność na PS4 [WIDEO]

hraboll poniedziałek, 28 maja 2018, 13:43 News
PC

Battle royale przyciąga graczy jak magnes.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 22 maja na PS4 wystartowała otwarta beta H1Z1. Okazuje się, że tylko w ciągu trzech pierwszych dni w testach wzięło udział ponad 4,5 miliona graczy. Tak duża popularność pokazuje, że w dziele studia Daybreak Game Company drzemie jeszcze spory potencjał. I choć trudno będzie odzyskać pozycję lidera gatunku battle royale, to nadal można powalczyć o swój kawałek tortu. H1Z1 na pewno sprzyja fakt, że posiadacz PS4 nie ma szansy pobawić się PUBG-iem.

Przypomnę, że konsolowe (zresztą podobnie jak pecetowa wersja) H1Z1 jest darmowe. Realną walutę możemy wydać choćby na zakup pakietów, które wypełniono ekskluzywnymi przedmiotami kosmetycznymi. Wersja na PS4 zawiera nie tylko szereg usprawnień, lecz także sporą dawkę nowości. Wśród tych drugich znajdziemy choćby pokaźną liczbę broni i innych elementów wyposażenia. Do specyfiki pada dopasowano system sterowania, interfejs użytkownika czy wreszcie ekran ekwipunku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 29 maja 2018, 13:02   JJJ111
@dominik10204 Chodzi ci tylko o wersję na Ps4, czy ogólnie Fortnite jako grę?
wtorek, 29 maja 2018, 1:05   dominik10204
Sporo osób na PS4 gra w H1 bo jedynym z tych większych Battle Royali na PS jest Fortnite, który jest grą bardzo opakowaną błędami i choć H1 również nie zachwyca pod tym względem to moim zdaniem jest dużo lepszy od Fortnite W każdym razie nie dla dzieci
poniedziałek, 28 maja 2018, 19:09   zulwiowy
jeszcze nie zdechło?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Twórcy H1Z1 zwalniają kolejne osoby

News
sobota, 12 października 2019

tworcy-h1z1-zwalniaja-kolejne-osoby Powód? "Wyrównywanie zasobów".

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
0

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z