5
7.06.2018, 15:55Lektura na 1 minutę

11-11: Memories Retold – Przygodówka w gwiazdorskiej obsadzie [WIDEO]

Jeszcze w tym roku poznamy „wzruszającą opowieść”.


Rafał „hraboll” Pieczka

Bandai Namco Entertainment potwierdziło, że gra 11-11: Memories Retold trafi 9 listopada na PC, PS4 i XBO. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami przygodówka pozwoli spojrzeć z dwóch perspektyw na jedno z bardziej złożonych wydarzeń historycznych – I wojnę światową. Główni bohaterowie gry, Harry i Kurt, staną po przeciwnych stronach barykady i choć różnią ich poglądy i motywacje, to obaj postarają się zachować człowieczeństwo.

11-11: Memories Retold ma wyróżniać się nie tylko wyjątkowym stylem graficznym, lecz także dopracowaną fabułą. Warto zauważyć, że gra jest owocem współpracy francuskiego studia DigixArt (Lost in Harmony) z wytwórnią filmów animowanych Aardman („Uciekające kurczaki”, „Wallace i Gromit: Klątwa królika”). Co więcej, głosu głównym postaciom użyczą uznani aktorzy – Elijah Wood (trylogia „Władca Pierścieni”, „Zakochany bez pamięci”, „Link do zbrodni”) jako Harry i Sebastian Koch („Most szpiegów”, „Homeland”) jak Kurt.


Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze