Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSRemigiusz Mróz „Hashtag”: Wygraj egzemplarz książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:08 Konkurs
Hashtag
Hashtag

W związku z premierą nowej powieści Remigiusza Mroza mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z pięciu egemplarzy książki.

Tak o powieści pisze wydawnictwo Czwarta Strona:

 „Twoja paczka już na Ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość, która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki, niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła, z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała, nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń, która miała zupełnie odmienić jej życie...

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby te od lat uznawane były za zaginione...


Fragment „Hashtaga” możecie przeczytać TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w jednym komentarzu pod tym newsem napisać, co takiego odmieniającego życie mogło znaleźć się w przesyłce, którą dostała główna bohaterka. Propozycję proszę uzasadnić. Nie kierujcie się tym, co znajdziecie w powieści. Oczekujemy Waszej własnej inwencji, a nie kopiowania fabuły. 

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (29 lipca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadesłanych propozycji, redakcja zdecydowała się wyróżnić następujące:

Masters110
Data premiery Star Citizen.

PaulPGR
W paczce znajdował się wielki pilot z jednym czerwonym guzikiem i instrukcją: "Jeżeli chcesz wyłączyć cały internet naciśnij czerwony przycisk".

wilk668
Puszka zupy Campbell. Bohaterka postanawia więc udać się do muzeum sztuki nowoczesnej, gdzie wystawiane jest wiele prac Warhola. Tam przypadkiem odkrywa, że wszystkie dzieła Andy'ego Warhola bazujące na puszkach zupy Campbell tak naprawdę bazują na jej tańszych, chińskich podróbach. Początkowo firma Campbell próbuje ją przekupić, ale tajemniczy jegomość o ewidentnie wschodnich korzeniach namawia ją by jednak podzieliła się sekretem ze światem. Nikt nie wie, że jest on przedstawicielem konkurenta Campbell.

tomson777
W paczce znalazła płytę z krótkim filmem oraz kartkę z adresem strony www, loginem i hasłem dostępu. Na filmie zobaczyła samą siebie i został nagrany w jej domu dzień wcześniej. Na stronie okazało się, że od miesięcy jest jednym z wielu bohaterów transmisji online.

diff86
W przesyłce znajdowała się bransoletka, pleciona z kolorowych sznureczków. Co w tym dziwnego? Otóż nie była to zwykła ozdoba, lecz dokładnie ta, którą Tesa otrzymała wiele lat temu od swojej młodszej siostry. Bardzo starannie i długo ją splatała, dołączyła wisiorki z inicjałami Tesy i podarowała jej na urodziny. Na sto procent była to ta sama bransoletka! Tylko że siostra Tesy zaginęła 4 lata temu, ślad po niej zaginął, a rodzina nie może się z tym pogodzić. Czy tajemniczy nadawca wie, gdzie Ona jest!?

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Hashtag" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 sierpnia 2018, 12:58   pawel0482
Lucasson24@ thug life XD
wtorek, 7 sierpnia 2018, 21:50   Lucasson24
Ale banały wygrały
poniedziałek, 30 lipca 2018, 1:45   NomadP
W paczce znajdowała się dobrze zabezpieczona jedna w swoim rodzaju próbka uniwersalnego lekarstwa na wszystkie możliwe nie uleczalne ludzkie choroby i inne dolegliwości.
Bohaterka nie wiedziała co z nią zrobić. Czy zatrzymać dla siebie na czarną godzinę czy wręczyć tej osobie najbardziej potrzebującej?
niedziela, 29 lipca 2018, 23:38   Ain
W paczce znajduje się opakowanie nowego leku na rozdwojenie jaźni - altercydium. Okazje się, że Tesa ma dodatkową osobowość, która planowała ją zabić i przejąć całkowitą kontrolę nad ciałem. Na szczęście i nieszczęście, kurier się spóźnił i paczka dotarła, kiedy aktywna była osobowość Tesy. Teraz musi zdecydować - czy sama powinna zażyć lek i zabić swoją drugą osobowość? Czy może spróbować dojść do jakiegoś porozumienia?
niedziela, 29 lipca 2018, 23:12   nagelfar
Wewnątrz była tylko kartka z grubego papieru z napisem "Tesa po LEWEJ stronie lustra". Zaintrygowana odwróciła ją i przeczytała: "Lewa to lewa. Prawa to lewa". I tyle. "Co za bzdura"- mruknęła zirytowana i zgniotła kartonik w dłoni. Lewej. Wtedy nie zwróciła na to uwagi, jednak słowa wybrzmiały i wnet osaczyły ją zewsząd dziwnie niepokojące sprawy: mityczne lewa.ry Ziemi, lewa.ccy lewici w pogoni za heretycką „Rozprawą o prawach”, ucieczka w cho.lewach z Lewa.ntu, p.lewy z za.lewy i dyskretny urok lewa.tyw.
niedziela, 29 lipca 2018, 23:11   yoursmileyy
w przesyłce znajdowało się wejście dla niej do szpitala psychiatrycznego z karteczką musisz tam wejść. Odwiedzenie tego miejsca dla Tesy było jak przzewrócenie się życia do góry nogami. Nigdy już nic nie będzie takie jak przed wizytą.
niedziela, 29 lipca 2018, 23:07   dim7
W pudełku była roczna prenumerata CD-Action razem z prawdziwym zdjęciem Smugglera nadrukowanym na plakacie wraz z jego autografem i wszystkie książki Mroza, które do tej pory wydał. Tesa od razu zakochała się w Waszym piśmie i zaczęła ogrywać pełne wersje dodane do czasopisma, a powieszony na drzwiach plakat, z którego Smuggler spogląda groźnie niczym demon z Dooma zapewniał jej ciszę i spokój, bo sąsiedzi bali się nawet zapukać w drzwi. Z kolei książki Mroza czytała w czasie ładowania gier (stary komp.)
niedziela, 29 lipca 2018, 22:57   diff86
W przesyłce znajdowała się bransoletka, pleciona z kolorowych sznureczków. Co w tym dziwnego? Otóż nie była to zwykła ozdoba, lecz dokładnie ta, którą Tesa otrzymała wiele lat temu od swojej młodszej siostry. Bardzo starannie i długo ją splatała, dołączyła wisiorki z inicjałami Tesy i podarowała jej na urodziny. Na sto procent była to ta sama bransoletka! Tylko że siostra Tesy zaginęła 4 lata temu, ślad po niej zaginął, a rodzina nie może się z tym pogodzić. Czy tajemniczy nadawca wie, gdzie Ona jest!?
niedziela, 29 lipca 2018, 21:41   gargamelka
W paczce była lalka Barbi, ale Tesa od razu poznała, że to lalka Canturi Barbi, jedyny egzemplarz na świecie. Z przerażeniem wpatrywała się w naszyjnik z brylantów i szmaragdów oraz w pierścionek z okazałym diamentem w którym Barbi wyglądała pięknie. .Dobrze pamiętała, kto ją kupił w domu aukcyjnym Christi's Nikt bez powodu nie przysyła lalki za 2 miliony złotych. Z pudełka wyjęła również krótki liścik. Gdy przeczytała treść zadrżała „Będziesz moją Barbi”.Tesa wiedziała co to znaczy. Musi dalej uciekać.
niedziela, 29 lipca 2018, 21:28   bassia5
Bohaterka w paczce znalazła świętą księgę islamu- Koran, w której zaznaczone były pewne cytaty. W bohaterce wzbudziły one strach i lęk

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z