Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite dostanie wyczekiwany od dawna tryb widza

Witold piątek, 25 stycznia 2019, 12:58 News

Epic nie ustaje w staraniach, aby uczynić ze swojego hitu tytuł esportowy.

Choć przed Fortnite’em drży nawet Netflix, zwiastun piątego sezonu gry był najpopularniejszym growym zwiastunem w 2018, a jego twórcy toną w pieniądzach, to Epic wciąż nie dominuje na wszystkich możliwych polach. Tytuł najważniejszej i największej esportowej dyscypliny wciąż pozostaje poza jego zasięgiem, mimo licznych starań i kolejnych organizowanych turniejów. Być może przewagi na tym polu takich League of Legends czy Doty 2 możemy doszukiwać się w tym, że oferują, jak się wydaje, podstawowy dla każdej produkcji wieloosobowej tryb widza, pozwalający chociażby obejrzeć mecz znajomego, który gra lepiej od nas albo po prostu na niego czekamy. Oczywiście istnieją streamy i fani Fortnite’a wiedzą o tym lepiej od kogokolwiek, jednak o wspomnianą możliwość oglądania z poziomu gry społeczność prosi już od dawna.

Wygląda na to, że już niedługo takowa pojawi się w grze. Nieznany szerzej youtuber BlueNightEdgar poinformował, że dostał od Epica maila, w którym został zaproszony na wydarzenie na początku lutego, podczas którego „grając prywatne mecze, pomoże przetestować nieudostępnione możliwości oglądania (ang. spectating features) i narzędzia, które będą używane podczas przyszłych wydarzeń”. Potwierdziło to liczne spekulacje na ten temat, które pojawiły się, gdy gracze znaleźli w grze buga wskazującego na pojawienie się trybu widza w przyszłości. Być może nie będzie on dostępny od razu dla wszystkich, a tylko wykorzystywany przy dużych turniejach, jednak możemy się spodziewać, że w przyszłości każdy z nas będzie mógł, jedząc obiad przed komputerem, dręczyć swoich znajomych i komentować, jak słabo grają i jak bardzo powinni przestać grać w Fortnite’a.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Epic zaprzecza doniesieniom o m.in. słabej kondycji finansowej Fortnite: "Wątpliwa metodyka"

News
niedziela, 1 marca 2020

epic-zaprzecza-doniesieniom-o-min-slabej-kondycji-finansowej-fortnite-watpliwa-metodyka Wydawca oficjalnie podał w wątpliwość raporty firmy SuperData.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z