Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crossroads Inn: Ruszyła zbiórka na polski symulator karczmy [WIDEO]

rajmund czwartek, 14 lutego 2019, 18:20 News

Tylko od Was zależy, czy ta oberża okaże się "czysta jak tyłeczek elfiej panny".

Trudno sobie wyobrazić porządnego erpega osadzonego w świecie fantasy, w którym nie znajdziemy karczmy. Doskonale zdają sobie sprawę z tego twórcy z warszawskiego studia Kraken Unleashed, którzy postawili przed sobą ambitny cel połączenia klasycznego erpega z management simem. Czyżby szykowało się skrzyżowanie Baldur's Gate'a z VA-11 Hall-A?

Tak o genezie tytułu mówi Patryk Pietraszkiewicz, studio head Kraken Unleashed:

Uwielbiam symulatory, ale zawsze brakowało mi w nich warstwy fabularnej, jakiejś porywającej historii. Chcielibyśmy tworząc Crossroads Inn kreatywnie połączyć popularne funkcjonalności tycoonowych produkcji z elementami przygodowo - strategicznymi. Entuzjastyczny odzew społeczności, która rośnie z dnia na dzień, to potwierdzenie, że na taką produkcję czeka naprawdę wiele osób.

Rozgrywka ma oferować trzy tryby: nieliniową kampanię fabularną, pojedyncze scenariusze stawiające przed graczem określone wyzwania oraz sandbox skupiony na zarządzaniu oberżą. W trybie fabularnym głównym bohaterem będzie młody pracownik tawerny, który mimowolnie zostaje wplątany w polityczną intrygę trzech skłóconych ze sobą królestw. Cała kraina będzie stała akurat u progu poważnych zmian związanych z nagłą śmiercią jej króla. Odkrycie prawdy stojącej za tym wydarzeniem będzie stanowiło istotny element fabuły.

Twórcy obiecują nieliniową historię, nietuzinkowe postaci oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Wyróżniać ma się również system kulinarny, który pozwoli przygotować zróżnicowaną ofertę oryginalnych potraw skrojonych pod klientelę karczmy. Na klimat gry ma także wpływać ścieżka dźwiękowa przygotowana przez cały zespół kompozytorów, na czele których stanie Marcin Przybyłowicz (twórca muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki gon).

Aby jednak wszystkie te atrakcje doszły do skutku, Kraken Unleashed potrzebuje naszego wsparcia. Twórców gry możecie wspomóc w ramach zbiórki na Kickstarterze. Jeśli nie czujecie się jeszcze przekonani, poniżej krótki teaser:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 lutego 2019, 20:48   nieznajomy43
Wsparłem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
17

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z