Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

„Wiedźmin” Netfliksa: Nie żyje aktorka

Witold czwartek, 18 kwietnia 2019, 11:59 News

Mya-Lecia Naylor miała tylko 16 lat.

Gwiazda Children’s BBC, uważana za jeden z większych talentów współczesnej brytyjskiej telewizji, odeszła niespodziewanie 7 kwietnia. Do publicznej wiadomości informację tę podała agencja reprezentująca aktorkę.


Mya-Lecia Naylor znana jest przede wszystkim z młodzieżowego serialu „Almost Never”, opowiadającego o losach nastoletnich girlsbandu i boysbandu zmuszonych do rywalizacji ze sobą w ramach programu telewizyjnego. Zebrał on ciepłe recenzje oraz sporą publikę, a Naylor była wielokrotnie chwalona za swoją rolę. Wystąpiła także w „Atlasie chmur”, gdzie wcieliła się w Miro.

Ostatnim projektem, w którym brała udział, był produkowany przez Netfliksa „Wiedźmin”. Chociaż oficjalnie nie zdradzono, w kogo wcieliła się w serialu, wiele osób spekuluje, że była to młoda Triss Merigold, wskazując na podobieństwo Naylor do Anny Shaffer, której powierzono rolę dorosłej czarodziejki. Twórcy nie odpowiedzieli jeszcze, czy zdołano nakręcić wszystkie sceny z Naylor.

Oficjalnych przyczyn śmierci nie podano.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 20 kwietnia 2019, 10:15   jacu
*bezmyślnej
sobota, 20 kwietnia 2019, 10:13   jacu
jak jest. I wiem, że tak nie powinno być. Wszystko zależy od nas. Media żerują na naszej brzmyślnej potrzebie ciągłych sensacji.
sobota, 20 kwietnia 2019, 10:08   jacu
@Fallschirmjager W dyskusji nie mówiliśmy co zrobią media (bo wiadomo co zrobią) a co może i chce zrobić rodzina zmarłej. Tak więc "toś palnął". I w dalszej części twojej wypowiedzi piszesz dalej o mediach. Jak kulą w płot. Twoja odpowiedź na mój komętarz pokazuje, że czytasz bez rozumienia.
CamCygi to samo.
Jak ktoś nachalnie dopytuje się w takiej sprawie, jak bredzi o jakimś zaufaniu, to sam napędza bezduszne media, które nie potrafią uszanować godności drugiego człowieka. I nie nie zasnąłem w 1999. Wiem
piątek, 19 kwietnia 2019, 22:50   Geralt2001
Co do paparazzi @Fallschirmjager masz rację. Zawsze szukają czegoś z czego mogliby być znani.
Np w Wielkiej Brytanii śledzą każdy krok królewskiej pary, bo jeśli podwinie im się noga, chcą jako pierwsi podać to do informacji publicznej i dojść do tzw "koryta".
piątek, 19 kwietnia 2019, 22:44   Geralt2001
@Fallschirmjager, @morphisiusz
Rozumiem że są różni ludzie i różne punkty widzenia, ale wy wszystkich bierzecie (mierzycie) jedną miarą. Nie wiem czy ja mam rację czy wy, nie mnie to osądzać. Czas pokarze. Jednak śmierć to śmierć, a ten kto się z niej cieszy ... sami sobie dopowiedzcie.
piątek, 19 kwietnia 2019, 22:37   Geralt2001
@morphisiusz sam nie trybisz
piątek, 19 kwietnia 2019, 19:15   CamCygi
@jacu: "A kogo obchodzi twoje zaufanie?" A kogo obchodzi twoje zdanie? Widzisz? Każdy tak potrafi. "Może mają wrzucić na insta zdjęcia z pogrzebu??" Ludzie wstawiają zdjęcia tego, co wypróżnili w WC, więc twoim pytaniem pokazałeś, że zasnąłeś w 1999 roku.
piątek, 19 kwietnia 2019, 18:40   morphisiusz
@Fallschirmjager masz racje. Kolega po prostu nie rozumie lub nie dopuszcza pewnych kwestii tego co buduje świat i wpływa na ludzi, w tym otoczenie. Nikt tego nie zabrania, krytyka to osobiste odczucie względem własnych odczuć i informacji zebranych, wiec nikt nikomu nie ubliża, a jeśli to coś nie trybii w psychice Geralta2001 my nic nie poradzimy.
piątek, 19 kwietnia 2019, 17:38   Fallschirmjager
@Geralt2001 Żebyś się nie zdziwił jacy ludzie pracują w tym zawodzie. Paparazzi zrobią to, co już powiedziałem a potem zapomną o niej całkowicie, bo przecież jest tyle innych znanych ludzi. Księżna Diana przecież zginęła od tego typu ludzi.
piątek, 19 kwietnia 2019, 17:35   Fallschirmjager
@jacu "Jej rodzina wcale nie musiała publicznie ogłaszać jej śmierci." Toś palnął. Zrobią to za nią wszyscy inni, tj. znajomi, media, sam Netflix. "Wielkim nietaktem i brakiem szacunku jest dopytywanie się o szczegóły. I jeszcze jakieś pretensje? Może mają wrzucić na insta zdjęcia z pogrzebu??" A żebyś wiedział, paparazzi zrobią wszystko, by wejść w jej życie ubłoconymi buciorami, a jak będzie open casket to tym lepiej, foteczka, media tym żyją i same wytworzyły kulturę braku jakiejkolwiek prywatności.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
7

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z