Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStar Citizen: Przez najbliższy tydzień pogramy za darmo

Cursian czwartek, 2 maja 2019, 11:31 News
pc

Przy okazji sprawdźmy też, ile pieniędzy zdołali już uzbierać twórcy.

Star Citizen doczekał się niedawno sporej aktualizacji, przy okazji której do gry dodano między innymi poprawiony model lotu oraz możliwość wcielenia się w kobietę. Najważniejszą nowością było jednak oddanie do naszej dyspozycji ArcCorp, czyli ogromnej planety-miasta, wzbudzającej skojarzenia z Coruscant z Gwiezdnych Wojen. Autorzy postanowili zaprezentować wspomniane atrakcje jak najszerszej publiczności, więc do 8 maja w Star Citizen można grać za darmo – wystarczy udać się na stronę, założyć konto i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Swoją drogą kiedy ostatnio pisaliśmy o grze Cloud Imperium, na jej koncie spoczywało około 200 milionów dolarów. Przez nieco ponad cztery miesiące, jakie minęły od tego czasu, gracze nadal hojnie sięgali do kieszeni. W rezultacie Star Citizen uzbierał już łącznie prawie 225 milionów dolarów. Niewykluczone, że po darmowym okresie próbnym dzieło jeszcze bardziej skróci dystans do Call of Duty: Modern Warfare 2 i GTA V, których łączny koszt produkcji i marketingu wynosił odpowiednio 250 i 265 milionów „zielonych”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 maja 2019, 20:20   RiC0Ch3T
@orzel286 rozpykane perfekcyjnie ;) Że też chciało Ci się brnąć w to dalej ;)
sobota, 4 maja 2019, 0:01   kondiq91
Grałem kilka godzin podczas jednego z wcześniejszych darmowych weekendów/tygodni w zeszłym roku czy dwa lata temu i niby mechaniki nie są najgorsze, ale jakoś szczególnie mnie nie wciągnęło. Zagrałem dzisiaj w obecną wersję i po ponad 200 godzinach w Elite: Dangerous widzę, że Star Citizen jest po prostu bardzo słaby. Poza ładnymi statkami nie ma nic. Według przecieków ED dostanie w przyszłym roku moduł FPP i walki z namacalnymi kosmitami, a Frontier przynajmniej zaczął tworzenie gry od ważnych elementów.
piątek, 3 maja 2019, 7:47   orzel286
Dobra, przeczytałem do końca i stwierdzam, że @Sarr jest typowym przedstawicielem fanatyków sc, którzy żadnej gry od 2000 roku nie widzieli na oczy, więc nie wiedzą co się w nich robi (bo sc jakimś fenomenem jeśli chodzi o technologię nie jest, wszystko już było, może nie w jednej grze na raz, ale było) i łykają wszystko co im powie roberts, merytorycznych argumentów 0 (a nawet mniej, gdyby liczyć to gdzie się myli/sam kłamie jako -), ale ma czelność ignorować te przytoczone przez innych.
piątek, 3 maja 2019, 7:35   orzel286
>To nie jest majątek jaki mieli w tym momencie, a "income", czyli zarobek.
LOL, chrzanisz celowo, czy żeby ratować tyłek? Bo jest to 14 milionów podane, tabelka cumulative net position. Wytykasz urojone błędy merytoryczne, a sam masz poziom poniżej gruntu.
piątek, 3 maja 2019, 7:29   orzel286
@Sarr >nie ma tam tych informacji
Są publicznie dostępne.
>feature creep
LOL, naprawdę nie masz zielonego pojęcia o developerce. To raz, dwa - roberts już udowodnił, że nawet jak ma bat deadline'u na głowie, to nic sobie z tego nie robi, bo i tak go przekroczy (tak samo jak budżet) właśnie przez swoje rozbujane do nieskończoności ambicje (freelancer). Masz, obejrzyj https:www.youtube.com/playlist?list=PL7SIP0NDfM2yyHKfRmCAociCcJKZHHY0E może przejrzysz na oczy
piątek, 3 maja 2019, 4:23   Jacob9
Co tutaj się właśnie wydarzyło?
piątek, 3 maja 2019, 3:27   Sarr
Obawiam się, że DU może wygladać nierealistycznie z uwagi na takie właśnie możliwości. Że budowanie przez graczy każdego elementu planet spowoduje wielki bajzel, bo gracze myślą głównie o funkcjonalności i prędkości budowy, szczególnie gdy toczą ze sobą bitwy. Ale kto wie.
piątek, 3 maja 2019, 3:25   Sarr
Wydaje mi się że jest sobie szefem nadal, a czy słucha doradców nie wiem, bo nie widziałem tego, ale nie interesowałem się pewnie na tyle. Mnie do szczęścia niepotrzebne budowanie planet i wycinanie ziemi, trochę mi to psuje nawet immersję, bo nie ma jak tego wytłumaczyć. Ale może to jest jakoś inaczej zaplanowane? Nie wiem, więc unikam krytyki. Może po prostu mam inne potrzeby. Wiem też, że przy takim podejściu ciężko będzie zrobić nawet współczesną grafikę. Ale niech i na to znajdzie sposoby, pewnie.
piątek, 3 maja 2019, 3:12   lAtarenl
Jestem sceptycznie nastawiony i jedyne na co czekam to DU. Baillie mnie przekonał, to świetny lider jak i doświadczony programista. Wie czego chce i jak chce. Wie też, że nie może być sam sobie szefem i dobiera dobrych doradców. Oby szło im tak dobrze dalej, swiat napedzany przez graczy to cos niesamowitego.
piątek, 3 maja 2019, 3:08   Sarr
Jeśli nawet by tak się stało, co byłoby historią dość typową, to i tak gdyby nie ten niesławny Chris Roberts, SC nigdy by nie zaistniało. Szalona wizja, koleś ma swoje wady. Ale robi coś gdy inni krytykują.
Mówię Ci, jak mnie gra zmęczy to przestanę grać jak w Elite. A do Elite wrócę jak poczuję że zrobili progres względem Frotier: First Encounters. Bo te systemy eksploracji planet, załamało mnie to. Nie wiem dla kogo to, może nie jestem docelowym odbiorcą, ale sorry... Czekam na 2020.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Star Citizen zebrał ponad 300 milionów dolarów

News
niedziela, 14 czerwca 2020

star-citizen-zebral-ponad-300-milionow-dolarow Czyni go to prawdopodobnie najdroższą grą... w historii.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z