Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Starbase: Wielka kosmiczna bitwa w MMO twórców Trine [WIDEO]

Witold czwartek, 22 sierpnia 2019, 17:00 News

Walki toczyć będziemy nie tylko w bezpiecznych kokpitach statków, ale również śmigając przez przestrzeń w kombinezonie.

Nie da się ukryć, że jedne z najbardziej wyjątkowych historii w naszej dziedzinie rozrywki piszą gracze hardkorowych wieloosobowych tytułów dziejących się poza Układem Słonecznym. Wszyscy pamiętamy przecież (taka figura stylistyczna, wcale nie musicie czuć się gorzej, jeżeli pierwszy raz o tym słyszycie) niedawne kryzysowe wydarzenia z Eve Online czy miesiące samotności śmiałka, który opuścił Drogę Mleczną w Elite Dangerous.

Stąd z pewną nadzieją patrzę na niedawno zapowiedziane Starbase, produkcję fińskiego Frozenbyte, która ma ambicje stanąć z tuzami gatunku. I na papierze faktycznie ma na to szanse – rozbudowany system budowania i niszczenia otoczenia, pisanie własnych skryptów dla naszych robotów (btw. pamiętacie Colobota?), eksploracja galaktyki itp. itd. No po prostu marzenie. Kusząca wizja, prawda? Najnowszy zwiastun pozwala ją zweryfikować... tylko częściowo. Tzn. możemy obejrzeć bitwę stoczoną przez 30 developerów. Oprawa z pewnością niektórych zniechęci (przypomina nieco No Man's Sky), ale jako że jest oparta na wokselach, daje większe możliwości destrukcji. Sami zresztą spójrzcie – zwróćcie uwagę, że walka nie toczy się tylko z pokładów statków, ale również na sposób FPS-owy. Dość ciekawe.

Premiera w steamowym wczesnym dostępie ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 25 sierpnia 2019, 19:12   Quel
Mnie oprawa odstrasza. Jak mam ochotę na dobry symulator latania w kosmosie to nie bardzo wiem dlaczego miałbym porzucać Elite D. Tam fizyka latania jest tak dobra, ze nawet jeśli Starbase ich dogoni to i tak przegra oprawa właśnie. Życzę im powodzenie ale mnie ten zwiastun nie przekonuje.
sobota, 24 sierpnia 2019, 10:57   lordshaitis
Nie ważne jak wygląda, jak bym na to zwracał uwagę to zamiast w RO2 grał bym teraz w kiepskiego BF albo CoD. Jeżeli zdecydują się wprowadzić jak najbardziej rzeczywistą symulację fizyki, to mnie mają. Czekam i trzymam kciuki :)
piątek, 23 sierpnia 2019, 8:44   Edzieq
Wygląda kiepsko i odrażająco
czwartek, 22 sierpnia 2019, 18:48   cali
Gracz - Znowu wpadną w problemy finansowe powtarza się sytuacja jak z Trine 3.
Producent - Twórcy pewnie są zdania że nadchodzące Trine 4 pogrzebie ich studio więc szykują plan awaryjny.
Dziennikarz - Starbase spotka los jak większość tego produkcji MMO.Wszystkie pesymistyczne a to źle wróży.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
1

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
16

Przeglądając redakcyjne archiwa odnaleźliśmy sporządzoną w kwietniu 1996 roku recenzję pierwszego numeru naszego pisma. Prezentujemy ją poniżej, wraz z oryginalnymi komentarzami, jakie do niej nadesłano.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z