Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Games with Gold: Gigantyczne robale, płatni zabójcy i zbiorowe mordobicie [WIDEO]

Cursian piątek, 30 sierpnia 2019, 16:19 News

We wrześniu każdy powinien znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Część z was lada chwila wraca do szkoły, ale po odłożeniu plecaków dobrze jest się przy czymś odstresować. Osoby, które opłacają „złoty” abonament, będą miały całkiem szeroki wybór. Wielbiciele spokojniejszego tempa mają pierwszy sezon Hitmana, fani bijatyk Tekkena, zaś zwolennicy nieco bardziej orientalnej rozgrywki mogą zabrać się za odrobaczanie w Earth Defense Force 2025. Na koniec pozostaje We Were Here, czyli nietypowa gra kooperacyjna, w której jedna osoba błąka się po zakamarkach opuszczonego zamczyska, kierując się wskazówkami podsuwanymi przez zamkniętego na stosunkowo niewielkiej przestrzeni partnera. Komunikować można się wyłącznie głosowo, więc obaj gracze muszą posiadać zestawy słuchawkowe.

XBO:

  • Hitman: The Complete First Season (1-30 września)
  • We Were Here (16 września - 15 października)

XBO i X360:

  • Earth Defense Force 2025 (1-15 września)
  • Tekken Tag Tournament 2 (16-30 września)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 2 września 2019, 10:53   doomrider
Aż się zalogowałem żeby skomentować post @Skrzetusky.
Ostatnio w GP dodali tyle nowych gier do ogrania, Devil May Cry, KCD, teraz Blair Witch a ty narzekasz że dla abonentów nic ciekawego we wrześniu nie ma? Gdzie zaraz za rogiem czeka GoW5. Malkontent z ciebie okrutny. Albo troll przebrzydły.
piątek, 30 sierpnia 2019, 19:43   Skrzetusky
Ech... po raz kolejny dla abonentów Game Passa nic.cekawego, tzn. najfajniejsze gra w głodzie (Hetman) była już do.ogrania w Gamę Paśmie. Szkoda.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z