Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Apex Legends: Poznajcie nieco poplątaną historię Wraith [WIDEO]

Witold wtorek, 3 września 2019, 14:28 News

Chociaż nie zastanawiajcie się nad nią za dużo, bo możecie osiwieć od potencjalnych paradoksów.

Jeden z większych hitów 2019 i niedoszły pogromca Fortnite'a, Apex Legends, wciąż ma się bardzo dobrze. Chociaż niedawna „afera siekierkowa” zniechęciła do Respawn Entertainment część fanów, wciąż do ich produkcji logują się tłumy graczy. Zresztą w grze rozpocznie się już niedługo kolejny sezon, podczas którego do produkcji dołączy nowy bohater.

Developerzy chcą jednak, żebyśmy wpierw poznali się lepiej z postaciami już obecnymi w tytule – i to nie tylko z perspektywy pola walki, ale również ich osobistych historii. Tym razem (w pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się więcej o Wattson) skupimy się więc na Wraith i jej potencjalnie pełnej paradoksów historii.

Muszę przyznać, że podoba mi się inspirowanie Overwatchem (jak sądzę) i tworzenie tła fabularnego za pomocą traktujących o pojedynczych postaciach animacji, nawet jeżeli pod względem kreski nie do końca trafiają w moje gusta. Kto by pomyślał, że wieloosobowy shooter (i to do tego battle royale) potrzebuje takich rzeczy. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 3 września 2019, 21:12   freynir
Oj tam, zaraz paradoks- uwolniła samą siebie :-)
wtorek, 3 września 2019, 19:40   jacenty
Chyba najfajniejsza historyjka ze wszystkich jak do tej pory.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z