Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Google Play Pass dostępne w USA, w subskrypcji m.in. Stardew Valley i Terraria [WIDEO]

Wokulski wtorek, 24 września 2019, 20:18 News

Ciężko nie odnieść wrażenia że przepustka nie aspiruje na razie do usługi premium, zawierającej jedynie najlepsze produkcje oraz obejmującej grającego iście kuratorską opieką.

Zapowiedziana w sierpniu Google’owa odpowiedź na Apple Arcade ujrzała właśnie światło dzienne. Użytkownicy Androida mogą od teraz w zamian za niewielką miesięczną opłatę zyskać dostęp do płatnych gier oraz aplikacji.

Co znajdziemy na liście liczącej sobie około 40 tytułów? Wzrok przykuwa niezastąpione Stardew Valley, Terraria, Game Dev Tycoon, Timbleweed Park oraz Limbo. Jak na sytuację przystało, nie mogło zabraknąć wszechobecnego Mini Metro i Momument Valley 2.

W puli znalazły się również aplikacje o zdecydowanie mniejszym splendorze –Star Wars: KOTOR, pełna wersja AccuWeather, CollageMaker czy narzędzie do spowalniania wideo.

Nowe programy mają lądować na liście co miesiąc, przy czym korporacja zastrzegła sobie prawo do ich wycofania. W takim wypadku będziemy mogli użyć płatnej gry „przez jakiś czas”. Brzmi to nieco nieprecyzyjnie. Czyżby plik .apk po prostu pozostawał na urządzeniu z powodu ograniczeń technicznych?

Jeśli wciąż was to nie zachęciło, to... wasza sytuacja nie ulega zmianie. Usługa została wyceniona na 4.99$/miesiąc oraz jest dostępna na razie jedynie na terenie USA. Po zakończeniu testów powinna zawitać na smartfony reszty świata. Pełną listę gier znajdziecie tutaj, a zwiastun prezentujemy poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Google,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z