Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Kościotrup się błyszczy stary, z mechów zostają opary

Witold czwartek, 26 września 2019, 18:00 News

Beta Ghot Recon: Breakpoint, problem mechów w Fortnite rozwiązany, porównanie grafiki MediEvila na PS1 i na PS4, Death Stranding wysłane do tłoczni oraz aktualizacja do Gran Turismo Sport.

Otwarta beta Ghost Recon: Breakpoint miała ruszyć już dzisiaj, jednak coś poszło nie tak i Ubisoft siłował się z własnymi serwerami aż do 15:30. Na szczęście teraz już wszystko działa i wszyscy chętni mogą wybrać się na polowanie na Wilki na Aurorze. Zapisać się na nią można tutaj.


Problem mechów w Fortnite rozwiązany! I nie, Epic wcale nie przyznał się do błędu lub coś takiego. A przynajmniej nie bezpośrednio. Od wejścia na serwery gry najnowszego patcha (10.40) Brute'y zmagają się z jedną drobną usterką: przyzywane rozbijają się o ziemię w efektownej eksplozji. Jak się domyślacie, utrudnia to znacząco korzystanie z nich.


Demo odświeżonego MediEvila hula już na PSN-ie, a my możemy rzucić okiem, jak bardzo różni się pierwowzór od nachodzącego remake'u. Albo odwrotnie. Premiera już 25 października.


Death Stranding gotowe i wysłane do tłoczni! Z tej okazji Kojima Productions podziękowało wszystkim fanom za wsparcie i podzieliło się zdjęciem ekipy zajmującej się grą. Gratulujemy i czekamy z niecierpliwością do 8 listopada.


Są tu fani Gran Turismo Sport? Tak? Z pewnością ucieszy ich nowa darmowa aktualizacja, w której dojdą cztery samochody i nowe warunki na torze w Tokio. Mówicie, że to tak drobnostka, że szkoda na nią miejsca? To prawda, ale po prostu lubię patrzeć na tę grę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
15

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z