Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Doom Eternal grywalny na Poznań Game Arena

Witold piątek, 11 października 2019, 11:37 News

Kolejny dobry powód, żeby wybrać się na PGA.

Ostatnio wszyscy niemogący już doczekać się przemienienia życia hord wrażych demonów w piekło srogo się rozczarowali. Premiera Doom Eternal została bowiem przesunięta na przyszły rok, w sam środek największej growej zawieruchy. I na zgryzotę nie pomoże nawet limitowana wódka z krowimi kośćmi powiązaną z tytułem (lana rzecz jasna do ciast i marynat, bo innych zastosowań wódki nie kojarzę).

Jest jednak szansa, żeby zagrać w nowego Dooma wcześniej. Na nieodległych już Poznań Game Arena wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać się bliżej z Doom Slayerem. Bethesda wraz Cenegą udostępnią bowiem kilkanaście stanowisk, na których pogonimy kota wszelkim pomiotom szatana. Oprócz tego organizatorzy przewidzieli garść innych atrakcji, chociaż szczegółów jeszcze nie zdradzono. Produkcję znajdziemy w Hali nr 5 na stoisku 21.

Przypomnę tylko, że z aktualnym 300. numerem CD-Action wejdziecie na teren targów w VIP Day, płacąc 50zł taniej. Poznań Game Arena 2019 będzie trwać od 18 do 20 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z