Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Killer Queen Black: Arcadowa strategia dla 8 osób? Ależ proszę bardzo! [WIDEO]

Kaladin sobota, 12 października 2019, 19:05 News

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest mieć własny ul?

Pewnie nie słyszeliście, ale wczoraj swoją premierę miała Killer Queen Black. A jeśli od jakiegoś czasu szukacie strategicznego tytułu, w który można klikać z paczką kumpli, dlaczego by nie dać szansy tej arcadowej strategii dla ośmiu osób?

Nie da się ukryć, że produkcja nastawiona jest głównie na kooperację. Gracze dzielą się na drużyny i rozgrywają mecze na jednej z sześciu symetrycznych map. Każda drużyna ma swój własny ul, a walczymy o rozsiane po całej planszy jagody. Wygrać można na trzy sposoby: zebrać wszystkie dostępne jagódki, zabić trzy razy królową przeciwnika lub dostać się do środka jego ula. Zaczynamy jako bezbronny robotnik, ale w miarę zdobywania coraz większej ilości jagód, można inwestować w drzewka rozwoju, które pozwalają na odblokowanie przydatnych ulepszeń. Koniec, końców praktycznie każdy kończy z latającymi pszczołami, z mieczami albo karabinami laserowymi. Brzmi dość szalenie.

Wersja dla komputerów jest już dostępna na Steamie. W tytuł zagrają również użytkownicy Switcha, a Killer Queen Black wyjdzie na niego już 25 października. Jeśli mój opis tytuł nie zachęcił was wystarczająco, to może zrobi to wideo udostępnione przez twórców z okazji premiery?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
7

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z