Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Xbox: Microsoft kończy z produkcją Xbox One X i Xbox One S All-Digital Edition

Witold piątek, 17 lipca 2020, 9:17 News

Wszystko po to, by niepotrzebnie nas nie rozpraszać przed premierą nowej konsoli firmy.

Dział marketingu Microsoftu musi dzień w dzień przeklinać zarząd i jego pomysły. Spróbujcie bowiem krótko wytłumaczyć nieinteresującym się tematem klientom, co jest czym: Xbox One X, Xbox One S (z różnymi dyskami), Xbox One S All-Digital Edition, Xbox Series X, hipotetyczny Xbox Series S...

Spółka zdała sobie w końcu sprawę z tego zamieszania i w ramach przygotowań do premiery nowej generacji postanowiła przyciąć nieco xboksowe drzewo. Wpierw użytkownicy różnych sklepów (w tym także oficjalnego) zaczęli informować o brakach poszczególnych konsol na składzie, a w końcu oficjalne oświadczenie dla The Verge wystosowała sama firma.

Stojąc u progu przyszłości z Xbox Series X, podejmujemy naturalną decyzję o zaprzestaniu produkcji Xbox One X i Xbox One S All-Digital Edition. Xbox One S będzie nadal produkowany i sprzedawany na całym świecie.

To koniec pewnej epoki – chciałoby się rzec, ale obecna generacja trwa przecież w najlepsze, a skupienie marketingu na Xbox One S na pewno konsoli nie zaszkodzi. Zresztą przed nią jeszcze prawdopodobnie kilka lat życia: produkcję takiego Xboksa 360 zakończono dopiero trzy lata po premierze jego następcy.

O podobnych ruchach ze strony Sony nic jeszcze nie słyszeliśmy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Xbox One,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 21 lipca 2020, 16:15   tupolew519
No i co z tego? ja ją jeszcze mam. aczkolwiek nie ograłem wszystkich dostępnych na nią gier i tym samym nie mam ich wszystkich zarówno zakupionych jak i ściagniętych poprzez game passa.
sobota, 18 lipca 2020, 0:49   goliat
@DETHKARZ Nadchodząca konsola Microsoftu to Xbox Series X, Xbox One X to taki odpowiednik PS4 Pro, Xbox One S jest trochę mocniejszy od premierowego Xbox One oraz mniejszy i to najpopularniejszy model konsoli. Nie dziwię się, że ten model zostawili w sprzedaży, bo można go dorwać tanio ma promocji, czasem nawet poniżej 500 zł.
piątek, 17 lipca 2020, 20:57   DETHKARZ
Ja już nie ogarniam co jest co... Jak nazywa się ta nadchodząca nowa konsola?
piątek, 17 lipca 2020, 10:26   goliat
Kto śledzi niusy na bieżąco wie czy się różnią poszczególne modele. Ale osoby mniej zorientowane to już mają spory ambaras, więc nię dziwię się przycięciu sprzedaży poszczególnych modeli.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z