Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Może wyjdziesz na dwór?

DavyStrange sobota, 28 listopada 2020, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: komputery z chłodzeniem wodnym, dziwne dzieci i plakaty z Cyberpunkiem.

Dowód na to, że Harry Potter i AC: Valhalla dzieją się w tym samym uniwersum:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 30 listopada 2020, 19:08   Windcaller
Uwaga znaczenie mema z nazistami: Miała być fajna gra, ale znowu walczymy z nazistami tak jak w setkach innych gier, więc są nudy i gra jest "do odstrzelenia".
poniedziałek, 30 listopada 2020, 14:34   Muidus
@ lee32147 a skoro ja się wciosem to ty zdążyłem rozwiać odpowiedzialność Niemców na ideologie , która była w ich państwie sami są tam stworzyli i dodatkowo rekrutowali pod swoje dyktando ludzi z innych krajów.
poniedziałek, 30 listopada 2020, 14:16   lee32147
@Muidus Już wcześniej napisałem, że tutaj nie chodzi o politykę ani o żadne "zakłamywanie historii", o której piszesz. Dlaczego gracze mieliby płakać kiedy mają zabijać nazistów? Bo ktoś "zakłamuje historię"? Czy dlatego, że pewna część społeczeństwa uważa, że gracze to naziści i że popierają nazizm? To nie ma żadnego związku z zakłamywaniem historii. Tutaj nie ma nic o polityce, a Ty ją niepotrzebnie wciskasz.
poniedziałek, 30 listopada 2020, 13:48   Muidus
@ lee32147 no może z tymi czynnikami wewnętrznymi to przesadziłem to było tak na prawdę zbyt dużo czynników zewnętrznych czyli międzynarodowych takich jak: kryzys na giełdzie amerykańskiej, nałożony traktat wersalski i jego restrykcje, satelitarna partia komunistyczna no a dalej to nie chce mi się gadać.
poniedziałek, 30 listopada 2020, 13:36   Muidus
@ lee32147 skoro nawet byli też z innych kraju co to zmienia skoro proponowany układ polityczny nie był dyktowany tylko przez jedno państwo
poniedziałek, 30 listopada 2020, 13:24   Muidus
@ lee32147 po pierwsze: ci co ,,służyli dobrowolnie" należeli do państw osi pierwszego i drugiego rzędu, pod drugie te państwa nie były ideologizowane według ideologii Niemiec tamtego okresy mieli własne cele polityczne a współpraca z Niemcami była za ,,obiecanki", po trzecie rekrutowanie z innych państw niż zachodnie było w przeważającej części pod groźbą śmierci w tym i głodowej, po czwarte gdyby nie wewnętrzna polityka Niemiec i woli politycznej społeczeństwa niemieckiego nie było by wojny.
poniedziałek, 30 listopada 2020, 11:43   lee32147
@Muidus Jeżeli twierdzisz, że wśród nazistów nie było innych narodowości niż niemiecka, to Ty powinieneś się douczyć.
poniedziałek, 30 listopada 2020, 11:23   Muidus
@ lee32147 pomyśl o korepetycjach z historii i tylko nie z DW
poniedziałek, 30 listopada 2020, 9:36   lee32147
@DarZ @Muidus Nie rozumiem dlaczego próbujecie wcisnąć politykę tam, gdzie jej nie ma. W takich grach chodzi o strzelanie do nazistów, do żołnierzy, a nie do polityków rządzących Trzecią Rzeszą. Do nazistów należeli zarówno Niemcy, jak i Polacy, Czesi, Słowacy, Francuzi, Belgowie, Rosjanie i jeszcze sporo ludzi z kilkudziesięciu innych narodowości. W grach strzelasz do nazistów, nie do Niemców, Polaków, Francuzów, Czechów itd. Nie ma tam podziału na narodowości, jest podana tylko przynależność do nazistów.
niedziela, 29 listopada 2020, 22:24   DarZ
@lee32147 Jakby nie patrzeć była to NIEMIECKA III Rzesza. Nie przekłamujmy historii, jakoby naród niemiecki był strasznie poszkodowany przez nazistowską tyranię czy coś.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Wyślij Link

News
sobota, 17 kwietnia 2021

nadgodziny-wyslij-link W dzisiejszych Nadgodzinach: granie na łatwym poziomie trudności, wszędobylscy snajperzy i The Voice of Skyrim.

Komentarzy:
29

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z