Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Drzwi otwierają się automatycznie

DavyStrange sobota, 6 lutego 2021, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: powrót Mass Effecta, rozczarowanie Bowsera i pierwszy wirtualny koncert.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 lutego 2021, 11:30   Ganon
@Cylindryk nie chodzi o śmianie się z "leczenia się". Mimo naszych najlepszych chęci, nie pomożemy Ci w takim samym stopniu, w jakim zrobi to specjalista, który wysłucha i zrozumie (bo ten kretyn, na którego trafiłeś, raczej takim nie jest). Spróbuj na przykład tego anonimowego telefonu zaufania dla dorosłych (116 123). Samobójstwo naprawdę nie jest jedyną opcją. Dzięki, że masz odwagę podzielić się swoimi przeżyciami, trzymam za Ciebie kciuki! Nie chcę zabrzmieć sztucznie, ale mówię to całkowicie szczerze.
wtorek, 9 lutego 2021, 20:14   alistair80
Na mnie to działa, ale ja akurat jestem miłośnikiem muzyki, bez której nie wyobrażam sobie życia. A momenty krytyczne typu chęć skończenia ze sobą zdarzają się wielu ludziom, sam je miałem. Na szczęście ja akurat mam w sobie jakiś mechanizm, który nie pozwala mi tego zrobić. Musiałbym naprawdę wyć z bólu, żeby coś sobie zrobić. Musisz znaleźć sobie coś, co Cię odciągnie od takich myśli. Albo jakieś zajęcie, albo przygarnij psa.
wtorek, 9 lutego 2021, 20:07   alistair80
@ Cylindryk - To trafiłeś na jakiegoś kretyna, a nie psychiatrę. Rolą psychiatry jest kosić kasę za pomaganie ludziom i przepisywanie im leków. Zmień psychiatrę. Poza tym jeśli nie jesteś ciężko chory, to z czyjegoś powodu nie warto się poddawać. Co prawda łatwo mówić, gdy samemu się nigdy w takiej sytuacji nie było, w sensie chęci skończenia ze sobą z czyjegoś powodu. Może puść sobie muzykę, tylko omijaj smutne kawałki.
wtorek, 9 lutego 2021, 18:59   GolemDorfl
@Cylindryk Nie poddawaj się. Nie znam sytuacji, ale nie niszcz sobie życia z powodu "kogoś". Trzymam za Ciebie kciuki.
wtorek, 9 lutego 2021, 12:52   Cylindryk
Podpowiem - nie, nie piszę tego dla żartu. Dwie próby już miałem. Trzecia... czeka.
Miałem w tym roku pojechać w jedno miejsce, zobaczyć coś, co zawsze marzyłem by zobaczyć, przy okazji niejako... odgrywając się tej osobie, która mnie do tego stanu doprowadziła.
Ale, ze względu na to, co się dzieje, w tym roku mi się nie uda. Do przyszłego psychicznie nie sądzę, bym dotrwał...
A od psychiatry swego czasu usłyszałem "a weź pan dupy nie zawracaj"... także no.. nie skorzystam z propozycji "leczenia się".
poniedziałek, 8 lutego 2021, 19:34   nortalf
Propo koncertu w grze wideo, o wiele wcześniej było Vice City, a w Vice City Stories koncert był nawet prawdziwego piosenkarza, Philla Collinsa, więc były lepsze przykłady
poniedziałek, 8 lutego 2021, 17:02   KGI
Po prostu dokonałem analizy, wnioski na podst. obserwacji. Do tego nie trzeba być psychologiem(ani trollem). Wiadomo, że rozwijanie tego tematu nie jest na tej stronie odpowiednie. Natomiast a propos systemu wartości, osobiście nie staram się żyć dla samego życia. Mimo to, kończąc, doceniam ten gest.
poniedziałek, 8 lutego 2021, 12:35   mientek
Lepiej reagować niż pozostać zimnym i obojętnym.
poniedziałek, 8 lutego 2021, 12:34   mientek
@KGI I weź idz teraz do takiego psychologa jak KGI, który twierdzi, że życie nie jest najważniejszą wartością. To co wg. ciebie KGI nią jest? Jeśli jesteś psychologiem to ciekawe ile osób po twoich o konsultacjach popełniło samobójstwo. Jeśli jesteś naprawdę psychologiem to na pewno bym Cię nie polecił. O ile to prawda, bo przecież możesz trollować.PS dopiero teraz jak przeczytałem drugi raz i się uspokoiłem, to dotarło do mnie to że jesteś samozwańczym internetowym psychologiem.
poniedziałek, 8 lutego 2021, 11:03   GolemDorfl
@KGI Tak, preferuję wewnętrzny gniew, który zmieniam w motywację. Czasami mi to pomaga. Nie wiem jak u innych, ale u mnie przemyślenia nie pomagają w żaden sposób, bo nie potrafię w tym stanie kontrolować toku myślenia i kończy się to "pojechanymi" myślami, które tylko pogarszają sprawę. Muszę się zająć jakąś aktywnością żeby nie schodzić głębiej. To moja metoda. Nikomu nic nie wmawiam. A skąd wiesz, że Cylindryk naprawdę nie potrzebuje pomocy? Nawet jeśli trolluje to i tak warto zareagować.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Wyślij Link

News
sobota, 17 kwietnia 2021

nadgodziny-wyslij-link W dzisiejszych Nadgodzinach: granie na łatwym poziomie trudności, wszędobylscy snajperzy i The Voice of Skyrim.

Komentarzy:
29

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z