Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSega żąda usunięcia karty najnowszej Yakuzy ze SteamDB i oskarża serwis o piractwo

Cursian wtorek, 30 marca 2021, 11:20 News

Pomieszanie z poplątaniem.

Kojarzycie serwis SteamDB? To swoista baza danych ze statystykami najróżniejszych gier. Często korzysta się z niego w celu ustalenia popularności konkretnego tytułu: ilu ma graczy, jak wygląda dynamika ich przyrostu bądź spadku i tak dalej. Jej twórca Pavel Djundik poinformował, że ostatnio zgłosiła się do niego Sega, oskarżając serwis o piractwo i domagając się natychmiastowego usunięcia karty Yakuzy: Like a Dragon.

Djundik twierdzi, że podobne sytuacje mają miejsce średnio raz w roku, ale z reguły udaje się je szybko rozwiązać. Sega uparcie ignorowała jednak jego maile i nie chciała przyjąć do wiadomości zapewnień o tym, że SteamDB nie pozwala pobrać gry, a jedynie dostarcza o niej podstawowych informacji.

Niewykluczone, że całe to nieporozumienie (bo z nim mamy tu zapewne do czynienia) uda się wyjaśnić, bowiem Djundik przed godziną zdołał wreszcie skontaktować się z amerykańskim oddziałem Segi i obiecano mu „przyjrzenie się sprawie”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 31 marca 2021, 19:36   Xellar
DarZ,
Uwielbiam takich ludzi. Jak idzie do restauracji, to najpierw zje, a później - jak będzie mieć gest! - to zapłaci za obiad. No i tylko 11/10 jedzenie jest warte pełnej ceny, jak stwierdzi, że było tylko 9/10, to zapłaci góra 30% żądanej kwoty. A restaurator niech się cieszy, że w ogóle dostał jakieś pieniądze, bo mógł dostać po ryju...
środa, 31 marca 2021, 15:20   DarZ
@kondiq91 Oj uwierz, że nadal są takie osoby ;) Osobiście znam jednego osobnika. Niskobudżetowe darmówki ma głęboko, niewiele AAA go interesuje. Zawsze wali wymówką, że nie każdemu wydawcy będzie płacił, a niektóre gry najpierw woli sprawdzić zanim je kupi za 250 ciężko zarobionych zł.
środa, 31 marca 2021, 7:59   silvver
@kondiq91 a wiesz, że w niektórych grach na konsolach np. Namco wyłącza robienie screenshotów? "bo tak" :D
środa, 31 marca 2021, 7:57   silvver
@Grimuald a może ktoś przyszedł do Segi z Namco? :P
wtorek, 30 marca 2021, 19:16   deanambrose
SEGA przestań mi The House of the Dead na arcade'ach prześladować i wydaj w końcu na konsolę i PC!!
wtorek, 30 marca 2021, 17:53   kondiq91
@Dantes A kto w dzisiejszych czasach piraci gry? Przecież nie da się nawet ograć wszystkich dobrych darmówek rozdawanych przez ostatni rok, bo czasu w roku za mało.
wtorek, 30 marca 2021, 17:08   w1ntermu7e
@bishark Devolver Digital ????
wtorek, 30 marca 2021, 15:01   Grimuald
Dziwna sytuacja. Sega nie zalicza się do pierwszej ligi sku*****ów jak 2K, Activision czy EA
wtorek, 30 marca 2021, 14:26   CormaC
@taz159357 Nazywanie serii Yakuza podróbką GTA (w dodatku marną) świadczy tylko o tym, że porównujący nie ma pojęcia, co mówi albo pisze.
wtorek, 30 marca 2021, 14:22   goliat
Operują takimi markami, jak Total War, Football Manager, seria Company of Heroes, seria Warhammer Dawn of War, seria Endless, czy też Two Point Hospital. W porównaniu do takiego EA, Activision, Warner Bros, 2K,Square Enix Sega jest w porządku.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z