Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPrima Aprilis 2021 w branży gier [WIDEO] [GALERIA]

Witold piątek, 2 kwietnia 2021, 9:30 News

Wody...!

Uff, prima aprilis już za nami, znów można bezkrytycznie wierzyć we wszystko, co napiszą w internecie (oj, wyzłośliwiam się delikatnie). Najważniejszy dzień w roku dla każdego prankstera przebiegał raczej spokojnie, również w naszej branży. Choć niektóre firmy poważnie przygotowały się do obchodzenia 1 kwietnia, ciężar działań przeniesiono chyba do mediów społecznościowych – tam zaś trafiały się żarty raczej mniejszego kalibru. Nie przedłużając jednak, pora zakręcić tą karuzelą śmiechu!

Na pierwszy ogień idzie więc Remedy ze swoim portem Controla na pierwsze PlayStation. Jeżeli z jakiegoś powodu nie macie do telewizora podpiętej tej akurat konsoli, pozostaje wam obejrzeć krótki teaser rozgrywki:

Nie tylko Control szturmuje jednak nowe platformy. Hi-Rez postanowiło podążać za obowiązującymi trendami i stworzy... Smite Go! Niestety, gra będzie exclusive'em Ouyi... to tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś po samym zwiastunie nie załapał jeszcze, że to dowcip.

Z kolei Vermintide 2 doczeka się nowego DLC: Return to the Reik. Zadaniem graczy będzie uwolnienie statku, który zaklinował się między brzegami tytułowej rzeki Reik i blokuje przepływ towarów w Starym Świecie. Brzmi znajomo, prawda? Dodatek trafi do sprzedaży... 31 kwietnia. Hohoho!

Specjalne DLC przygotowali dla nas także twórcy Little Nightmares II:

1 kwietnia to także czas niespodziewanych crossoverów. Kto w końcu wpadłby dowolnego innego dnia na pomysł, by połączyć House Flippera z Dragon Ballem?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 11:06   PowerMint
Rząd ogranicza swobody obywatelskie wprowadzając nowe obostrzenia, co jest nie zgodnie z konstytucją (orzeczenie sądu najwyższego). Powinni najpierw wprowadzić stan wyjątkowy i zacząć wypłacać dodatkowe rekompensaty dla firm, ale muszą zaoszczędzić. My musimy się trzymać wytycznych, ale rządzący już tego nie robią. O ludziach, którzy stracili pracę, dorobek całego życia, o wpływie długotrwałej izolacji na psychikę dzieci, o depresji wielu ludzi już nawet nie będę rozpisywać.
poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 11:03   PowerMint
@Winograd
Wiem, że wirus istnieje i jest groźny ponieważ moji bliscy go już przechorowali. Ale to nie tłumaczy tych wszystkich nonsensów dookoła. Inne choroby w magiczny sposób nagle zniknęły, a lekarze leczą teraz już tylko covid. Znajoma, która ma raka nie mogła kontynuować chemioterapii, bo jest koronawirus. Jak chciałem iść do lekarza na nfz, to też nie mogłem bo nie przyjmują przez wirusa, ale jak prywatnie to już mogłem przyjść za godzinę.
niedziela, 4 kwietnia 2021, 14:23   julaxaha
ale syf
piątek, 2 kwietnia 2021, 21:31   LordPoland
Więksżość się nawet nie postarała, by fejk nie był obvious od razu po spojrzeniu na niego.
piątek, 2 kwietnia 2021, 19:59   nortalf
Hellish Quart i postać wilkołaka. Nieźle to wygląda
piątek, 2 kwietnia 2021, 17:26   Winograd
@KB1 nie musiałeś wpisywać tego w nawiasie, bo po twojej wypowiedzi o "speszeniu pandemią" widać, co sądzisz o pandemii. Przez takich ignorantów jak ty i tych co noszą maskę pod nosem/brodą, ta pandemia się rozszerza <3
piątek, 2 kwietnia 2021, 16:22   Galbraith
DarZ, prawdziwym żartem wczoraj były natarcia na pierwszym tierze.
piątek, 2 kwietnia 2021, 15:05   DarZ
Wspominacie nawet najbardziej niszowe gry, a nie widzę nic o żarciku Wargamingu związanego z WoT: pierwszy kołowy pojazd artyleryjski - niemieckie kołowe działo samobieżne premium VIII poziomu: Radpanzerhaubitze auf Sonderkraftfahrzeug 1337 (G). Od początku wiadomo było, że to żart, ale ostatecznie model został udostępniony jako mod podmieniający wygląd kołowca 7 tieru - EBR Hotchkiss.
piątek, 2 kwietnia 2021, 15:03   DarZ
@Muidus Oświadczyłeś się wtedy?
<BADUM TSS>
piątek, 2 kwietnia 2021, 14:50   Grimuald
Bidoof.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z