Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Humankind trafi do Xbox Game Passa w dniu premiery. Twórcy chwalą się skalą gry [WIDEO]

Witold poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 16:39 News
PC

Spora gratka dla fanów Cywilizacji – i to dosłownie.

Gatunek historycznych 4X od samych swoich początków zdominowany jest przez Civilization – i nikogo to specjalnie nie dziwi. Seria Sida Meiera – choć on sam już nad nią od jakiegoś czasu nie czuwa – pozbawia snu kolejne już pokolenie graczy, mamiąc nas niewypowiedzianą obietnicą, że kolejna tura będzie tą ostatnią.

Przez lata doczekaliśmy się dla legendarnego cyklu niewielu alternatyw, dlatego spore zainteresowanie fanów wzbudza nowy, powstający w studiu twórców Endless Space i Endless Legend pretendent do tronu. Humankind od słynnego konkurenta różnić się będzie m.in. tym, iż zamiast prowadzić do zwycięstwa pojedynczą kulturę, w każdej erze wybierzemy jeden typ cywilizacji, który da nam konkretne bonusy i kary. Całkowita liczba takich kombinacji ma wynosić milion.

W nowym zwiastunie Amplitude Studios postanowiło podsumować rozmiary swojej produkcji:

Twórcy prawie do ostatniej chwili trzymali w zanadrzu spore ogłoszenie. Humankind już w dniu premiery trafi bowiem do Xbox Game Passa

Humankind trafi na pecety 17 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 sierpnia 2021, 23:54   Yngoth
Uwielbiam Civkę, a nie lubię gier z serii Endless... więc jeśli Humankind na premierę trafi do Game Passa, to jest to po prostu świetna wiadomość! Za taką niewielką cenę z chęcią wypróbuję i oby mi przeszła niechęć do Amplitude Studios!
wtorek, 10 sierpnia 2021, 9:42   Shaddon
Game Pass, co? W takim razie sugerowałbym ostrożność względem tego tytułu.
wtorek, 10 sierpnia 2021, 2:05   b00ger
Humankind wygląda super, mam nadzieję, że uda mi pograć wystarczająco długo, zanim Firaxis wygra w sądzie i będą musieli się wycofać z Game Passa.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z