Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Jagged Alliance 3: Powstaje pełnoprawna kontynuacja marki [WIDEO]

hraboll piątek, 17 września 2021, 21:55 News

Tak, możecie uronić łezkę.

Projekt ma być „prawdziwym następcą ukochanej serii”. Znajdziemy tu elementy gatunku RPG, turowe potyczki i eksplorację dużego środowiska. Elitarni najemnicy podejmą walkę z groźnym rywalem – paramilitarną organizacją o nazwie „Legion”. Kampanię można rozgrywać w trybie sieciowej kooperacji.

W Jagged Alliance 3 możesz wybierać spośród ogromnej puli najemników, z których każdy ma wyjątkową osobowość i historię. Odkrywaj Grand Chien i poznawaj nowych ludzi, zarabiaj, powiększaj zespół i podejmuj decyzje, które zadecydują o losie całego państwa.

Ekipa Haemimont Games (Tropico 5, Victor Vran, Grand Ages: Rome, Surviving Mars) chce uszanować fundamentalne założenia marki Jagged Alliance. Nowa gra pojawi się na PC. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 21 września 2021, 18:46   Preventorian
Sierp i młot? No to dziękuję...
niedziela, 19 września 2021, 20:05   slawek
Oczywiście mogą pojawiać się coraz trudniejsi przeciwnicy - byle było to fabularnie uzasadnione. Ale w standardowej wersji JA2 nie jest, w 113 też nie jest.
niedziela, 19 września 2021, 20:00   slawek
cd. Znacznie lepiej byłoby, gdyby np. zdobycie X powodowało Y, np. zdobywam Grum to armia D. jest gorzej wyposażona, zdobywam Almę to mniej liczna, zdobywam oba lotniska to nie pojawia się elita - czyli sukcesy taktyczne przekładają się na zyski strategiczne. O tu odwrotnie - im gorzej tym lepiej - opłaca się pomijać sektory i od razu iść do pałacu. Co przy 113 z perkiem spy jest trywialne. To samo z BiA - nie ogarniać mapy - tylko od razu w pałac - jeden granat rzucony gdzie trzeba i wygrywamy.
niedziela, 19 września 2021, 19:55   slawek
@KorganBereseker, A ja mam wersję pudełkową JA2 (pierwsze wydanie)... Ad rem. Pierwszego dnia mam Drassen, Cambrię, San Monę i Chitzenę oraz Grumm i Almę... nie licząc Omerty. Czyli przynajmniej jedno lotnisko, zaplecze przemysłowe, bazę wojskową. Oczywiście to nie wszystko i np. w Balime powinny być siły prodeirdanowe... ale one powinny być wcale nie lepsze niż te z np. Drassen (bo niby jak w ciągu 24 mają z żółtodziobów zamienić się w elitę?!)
niedziela, 19 września 2021, 2:01   KorganBereseker
@slawek, mam 238h w JA2 (na steam). Jeżeli chodzi o mod 113, który jest rozwijany od lat, to też szczerze polecam (niedawno dodali zmianę wyglądu najemników na bardziej realistyczne - ekwipunek, kamizelki itd.). Jeżeli chodzi o sytuację strategiczną to różnie można to interpretować. W czym lepiej szło przeciwnikowi? Lepsze uzbrojenie i bardziej wyszkolone wojsko (zagraniczni najemnicy) - więcej wydatków ze zgromadzonej fortuny przez przełożoną Eliota.
sobota, 18 września 2021, 23:05   slawek
@KorganBereseker, Albo - po którymś tam save/load/load/.../load - Gus mówi "metodą prób i błędów". Trik był dość prosty - postacie miały kilka tekstów wyzwalanych różnymi zdarzeniami (np. niski poziom zdrowia, poziom morale, widok trupów itd.) - mając kilka postaci mogło to prowadzić do generowanych losowo dialogów. To co było złe (moim zdaniem) to niepowiązanie efektów potyczek ze sytuacją strategiczną. A raczej rewers takowego: im bardziej wygrywaliśmy, tym - magicznie - lepiej szło przeciwnikowi.
sobota, 18 września 2021, 22:56   slawek
@sadpanda, Jeżeli nie grałeś w JA2 to po prostu zagraj (polecam zwłaszcza wersję 113 zrobioną przez moderów). Demo (1 misja) była za darmo. Samo JA2 powinno gdzieś być za rozsądną cenę. Z przykrością trzeba stwierdzić, że po JA2 (ew. JA2UB, JA2.5 i modach) nawet JA-BIA to kilo mułu i totalne nieporozumienia - chyba sponsorowane przez Eliota (kto grał w JA2 to wie kim był Eliot).
sobota, 18 września 2021, 21:54   Airoder
Mie jestem przekonany co do tej gry. W ogóle to dla kogo powstaje ten tytuł? Chyba bardziej fanów x-com niż JA2....
sobota, 18 września 2021, 15:37   Maniek123404
Wolałbym styl 2 lub remastered ehhh
sobota, 18 września 2021, 12:37   janko32
O fajnie, oby to było przynajmniej dobre. Rok temu znowu ograłem JA 2 i to ciągle jest świetne. Dziwne że swego czasu po sukcesie Silent Storm nikt nie zrobił remake'u JA 2 albo 3 części na tym świetnym silniku. No ale trzeba trzymać kciuki, może teraz się uda.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z