Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hitman: Trylogia przyciągnęła ponad 50 milionów graczy, twórcy zapowiadają nowości w trzeciej części [WIDEO]

Witold wtorek, 23 listopada 2021, 8:56 News

„Trójka” stała się najpopularniejszą odsłoną w całej historii serii, a już niedługo na pecetach doczeka się ray tracingu i wsparcia dla VR-u.

Reboot zasłużonej serii o naszym ulubionym płatnym zabójcy, jaki zaserwowało nam w 2016 IO Interactive, okazał się najlepszym, co mogło spotkać agenta 47. Niewidziana wcześniej w cyklu swoboda, świetnie zaprojektowane mapy (no, przeważnie), dziesiątki sposobów na pozbycie się celów – najpoważniejszym mankamentem gry pozostawał odcinkowy model sprzedażowy, którego jednak pozbyto się przy okazji kontynuacji.

Szczytową formę studio zaprezentowało przy okazji wydanego w styczniu zwieńczenie trylogii World of Assassination*. Choć zbyt wielu nowości w nim nie wprowadzono, autorzy dopracowali wcześniejsze rozwiązania, tworząc – przynajmniej zdaniem niektórych – najlepszego Hitmana w historii. A na pewno najpopularniejszego, bo jak ogłosiło właśnie IO Interactive, żadna poprzednia odsłona nie okazała się takim sukcesem. Dodatkowo developerzy mogą pochwalić się naprawdę imponującym osiągnięciem: trylogia przyciągnęła już do siebie 50 milionów graczy. Na tym developerzy poprzestać zresztą nie zamierzają i już przygotowują się do zbliżającego się z wolna drugiego roku Hitmana 3.

W 2022 doczekamy się więc w Hitmanie 3 ray tracingu na pecetach i obsługi gogli VR na tej platformie oraz nowego trybu, Elusive Target Arcade, debiutującego już w styczniu. IO Interactive pracuje też nad nowymi misjami czy mapami, zapowiada także kilka niespodzianek (w tym rzeczy, o której fani mają prosić od dawna). Szczegóły poznamy „niedługo”.

*Acz pomimo świetnych recenzji gra otrzymała ostatecznie jedynie jedną nominację do The Game Awards – i to w kategorii VR).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 listopada 2021, 8:34   Debosy
Tak się dziwnie składa że VR dla PC zbiega się ze zblizającą się premierą na steam. Co za przypadek...
wtorek, 23 listopada 2021, 21:11   ybraks
Jako weteran niszczenia kontrolerów ruchowych potwierdzam i zatwierdzam opinię @BadHostile ㅠ.ㅠ
wtorek, 23 listopada 2021, 21:07   BadHostile
Co do obsługi gogli VR na PC - nie to jest tu najważniejszą informacją, bo obsługę VR miało już PSVR. Sama perpektywa VR to tylko połowa frajdy czepanej z tej technologii - drugie tyle daje obsługa kontrolerów ruchowych, która pozwala w pełni zagłębić się w innej rzeczywistości. I to właśnie wsparcie kontrolerów ruchowych, w przeciwieństwie do PSVR, pojawi się w wersji PC, z czego się ogromnie cieszę :D
wtorek, 23 listopada 2021, 13:14   Dantes
@ybraks nikt nie pobije Quaza ,,Potrafi zmieniać przebrania niczym kameleon z cebuli w melon" :D pod koniec recenzji Hitman 2 leci kawałek "I to wszystko na trzeźwo" :P https:www.youtube.com/watch?v=5I9GrlX-ygc

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Do wyboru masz także śmierć przez pożarcie.

Komentarzy:
3

Baaaaczność! Na dzisiejszej odprawie poznacie wykradzione przez naszych szpiegów informacje na temat najnowszego wojennego RTS-a. Spocznij!

Komentarzy:
2

„Znam wszystkie kłamstwa. Znam wszystkie kłamstwa.  
Znam wszystkie miny, które robi księżyc, kiedy myśli, 
Że nikt nie patrzy”(*). 

Komentarzy:
6

Wiecie, co to agrowłóknina? Ja też nie. Ale to nic – w Farming Simulatora 22 i tak grało mi się dobrze.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z