Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zdjęcia

Brak galerii z wybranego dnia

Wideo

Brak wideo z wybranego dnia

Blogi

Forum

Użytkownicy

Artykuły

HIT [QUIZ] Czy znasz się na muzyce z gier?

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 18:13 Quiz
[QUIZ] Czy znasz się na muzyce z gier?

Praktycznie każdy zna główny motyw Mario i Angry Birds, wielu z nas dawało się ponosić emocjom przy ścieżce dźwiękowej Final Fantasy, The Elder Scrolls czy Silent Hill, całkiem sporo osób ma na telefonach growe dzwonki. A jednak mimo niesamowitego talentu muzycy growi są często mocno niedoceniani. Dlatego zaczynamy weekend z grową muzyką, a zaczynamy go tradycyjnie quizem.

Komentarzy:
47

HIT Steam we wrześniu ? Co sprzedało się najlepiej?

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 14:36 News
Steam we wrześniu ? Co sprzedało się najlepiej?

Przyzwoity debiut Szalonego Maksa, nieustannie silna pozycja Counter-Strike Global Offensive oraz absolutna dominacja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Serwis Steam Spy dostarcza nam szacowane wyniki wrześniowej sprzedaży na Steamie, dostarczając i przyjemnych, i nieprzyjemnych niespodzianek.

Komentarzy:
18

HIT Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ? Posłuchaj głównego motywu

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 13:40 News
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ? Posłuchaj głównego motywu

Wiedzieliśmy, że nadchodzące już w przyszły wtorek wiedźmińskie DLC otrzyma rozszerzoną ścieżkę dźwiękową - dopiero teraz dano nam jednak usłyszeć, jak będzie brzmiał główny motyw dodatku. Znany wam już pewnie jako kompozytor muzyki w podstawce Marcin Przybyłowicz opublikował go na swoim kanale YouTube. Podoba się?

Komentarzy:
10

HIT Batman: Arkham Knight załatany wróci do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 13:33 News
Batman: Arkham Knight załatany wróci do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu

Czasem ciężko mi uwierzyć, że opowieść o problemach z pecetową wersją Arkham Knight WCIĄŻ nie dobiegła do końca i że nadal muszę o niej klepać kolejne wiadomości. Szczęśliwy epilog powinien jednak nastąpić już za parę tygodni, o czym powiadomił nas na Steamie przedstawiciel Warner Bros.

Komentarzy:
13

Burnout powróci pod inną nazwą? Niech błyszcząca blacha znów się gnie!

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 13:19 News
Burnout powróci pod inną nazwą? Niech błyszcząca blacha znów się gnie!

Pamiętacie złote czasy Burnouta 3 i Burnouta Revenge? Zapomnieliście o smutnej agonii serii przez litry wylanych łez i wypitego alkoholu? Głowy do góry - Alex Ward i Fiona Sperry, znani wcześniej jako kluczowe postaci z Criterion Games, odeszli z EA, by stworzyć pełną efektownych kraks grę w stylu klasycznych odsłon Burnouta!

Komentarzy:
28

HIT Street Fighter V ? Blankę zastąpi ponętna Laura? [SCREENY]

Dodane przez: Cross piątek, 2 października 2015, 11:22 News
Street Fighter V ? Blankę zastąpi ponętna Laura? [SCREENY]

Wczorajszy trailer Zangiefa wielu przyjęło z płaczem. Powód? Powrót zapaśnika sugerował, że wyciek listy postaci w SFV mógł być bzdurą i że Alex czy Urien niekoniecznie powrócą na PC i PS4. Błąd redaktora strony Famitsu przywrócił jednak fanom 3rd Strike'a nadzieję. Zamieszczone przypadkiem na portalu screeny pokazały nam znaną z listy uroczą Laurę, walczącą przy użyciu brazylijskiego jiu jitsu.

Komentarzy:
11

Halo 5: Guardians - Komu biją dzwony? [AUDIO]

Dodane przez: Papkin piątek, 2 października 2015, 7:21 News
Halo 5: Guardians - Komu biją dzwony? [AUDIO]

Atmosfera wokół Guardians gęstnieje, bo też do premiery pozostał raptem miesiąc. Czemu zatem nie rozładować jej za pomocą chóralnych zaśpiewów i smyczków? Jeśli macie kilka minut, wujek Papkin zaleca zacząć piątek od wsłuchania się w orkiestrowy motyw przewodni, nad którym pracował autor ścieżki dźwiękowej Metal Gear Solid 4.

Komentarzy:
4

HIT Co to, do jasnej anielki, jest Humble Monthly?

Dodane przez: Papkin piątek, 2 października 2015, 6:55 News
Co to, do jasnej anielki, jest Humble Monthly?

Humble Bundle znamy wszyscy, bo też zestawy, sprzedawane za tradycyjne "co łaska", zmieniły nasze postrzeganie promocji. Pod egidą akcji startuje właśnie inicjatywa, którą należy uznać za wyjątkowo ryzykowną. Odpowiadając na postawione w tytule pytanie: to pecetowy PS+/Games with Gold, comiesięczna subskrypcja, jaka gwarantuje dostęp do gier, których tytuły dopiero poznamy.

Komentarzy:
19

Minecraft: Story Mode ma fabularny zwiastun [WIDEO]

Dodane przez: Papkin piątek, 2 października 2015, 6:46 News
Minecraft: Story Mode ma fabularny zwiastun [WIDEO]

Co prawda na okoliczność Twitchconu dostaliśmy spory fragment gameplayu, ale nie ujmujmy Telltale możliwości zaprezentowania swego najnowszego serialu na własnych warunkach. Oficjalny zwiastun zdradza garść szczegółów na temat fabuły, którą rozpocznie retrospektywne polowanie na "legendarnego ender dragona".

Komentarzy:
3

Archiwum

2015-10-02

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane