Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zdjęcia

Brak galerii z wybranego dnia

Wideo

Brak wideo z wybranego dnia

Blogi

Forum

Użytkownicy

Artykuły

Street Fighter V ? Laura pokazuje wdzięki i chwyty [WIDEO]

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 22:35 News
Street Fighter V ? Laura pokazuje wdzięki i chwyty [WIDEO]

Laura już na screenach prezentowała się jak najciekawsza debiutantka w Street Fighter V - opublikowany dziś trailer tylko potwierdza ten osąd. Dziewczyna ma charakter, mocny uścisk, nietypowe zwykłe ataki i, uwaga, czas na obowiązkowy dowcip, piorunujące finishery. Zobaczcie ją w akcji!

Komentarzy:
4

HIT Torment: Tides of Numenera ? Rozgrywka z wersji alfa! [WIDEO]

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 22:31 News
Torment: Tides of Numenera ? Rozgrywka z wersji alfa! [WIDEO]

Duchowa kontynuacja Planescape: Torment żyje i ma się dobrze - mamy rozgrywkę z wersji alfa, by to udowodnić! Jeremy Kopman, projektant systemu rozgrywki Crisis, przedstawia w poniższym filmie swoje dzieło. Skonstruowane przez niego mechaniki mają naśladować papierowe erpegi w kwestii pozwalania na różne podejścia do walki - w tym te pozbawione przemocy. Zresztą zobaczcie sami.

Komentarzy:
22

Brad Muir (Brütal Legend, Massive Chalice) odchodzi z Double Fine do Valve

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 15:54 News
Brad Muir (Brütal Legend, Massive Chalice) odchodzi z Double Fine do Valve

Brad Muir pracował w Double Fine niemal od samego początku - jako programista przy Psychonauts, jako główny projektant Brütal Legend oraz jako szef projektu przy Massive Chalice. Widocznie ta seria awansów nie poskromiła jego karierowego apetytu - postanowił opuścić studio Tima Schafera, by zamiast jemu codziennie chylić kapelusza Gabe'owi Newellowi.

Komentarzy:
6

Dissidia: Final Fantasy ? Premiera już za miesiąc?

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 15:36 News
Dissidia: Final Fantasy ? Premiera już za miesiąc?

Na to wygląda! Nowa część bijatyki, w której najsłynniejsze postaci z wszystkich części Final Fantasy wymieniają między sobą równie efektowne, co niepraktyczne ataki, pewnie jeszcze przez długi czas nie pojawi się na PS4 - niemniej plakat znaleziony przez jednego z japońskich użytkowników portalu Twitter sugeruje, że publicznie dostępną wersję na automaty zobaczymy jeszcze w tym roku.

Komentarzy:
1

Pathologic Classic HD wkrótce na Steamie i GoGu

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 15:15 News
Pathologic Classic HD wkrótce na Steamie i GoGu

Nie, nie chodzi tu o zasponsorowany jakiś czas temu na Kickstarze remake gry o mieście dręczonym przez tajemniczą plagę. Rosyjskie studio Ice Pick Lodge ciągle pracuje na nim w pocie czoła. Wiedząc jednak, jak to bywa z remake'ami - jednym podobają się bardziej, niż oryginały, innym mniej - postanowili odświeżyć i poprawić zabugowaną wersję gry z 2005 roku, by wydać ją w dużych sklepach cyfrowych.

Komentarzy:
7

HIT Konkursy Gracza - wszystkie konkursy i promocje dla graczy w jednym miejscu

Dodane przez: Informacja prasowa środa, 7 października 2015, 14:41 News
Konkursy Gracza - wszystkie konkursy i promocje dla graczy w jednym miejscu

Konkursy Gracza to portal, na którym znaleźć możemy informacje o najnowszych akcjach promocyjnych i konkursach przeznaczonych dla graczy. Chcecie wygrać upragnioną konsolę lub nadchodzący hit, ale nie wiecie, na jakich stronach może być odpowiedni konkurs? To coś dla was.

Komentarzy:
4

Shardlight: nowa gra twórców Blackwella na pierwszym zwiastunie! [WIDEO]

Dodane przez: Papkin środa, 7 października 2015, 11:20 News
Shardlight: nowa gra twórców Blackwella na pierwszym zwiastunie! [WIDEO]

Kichać na Serca z Kamienia, istotniejszego materiału dziś nie obejrzycie! WadjetEye, architekci do-sko-na-łej serii Blackwell i mecenasi wspomagający kilka mniejszych projektów (Technobabylon, Primordia) startują z zupełnie świeżym point'n'clickiem. I jest to dla fanów gatunku wiadomość wręcz znakomita, bo to jedno z nielicznych studiów, które nie tyle "stylizuje" swe gry na klasyczne produkcje, ile po prostu klasykę rozumie i klasyką oddycha.

Komentarzy:
9

HIT Team Fortress 2: Ah, it´s Halloween... tonight! [WIDEO]

Dodane przez: Papkin środa, 7 października 2015, 10:44 News
Team Fortress 2: Ah, it´s Halloween... tonight! [WIDEO]

Jeśli gracie w drugie Team Fortress, to wiecie, że gwiazdka przychodzi do gry nieco wcześniej. Konkretniej: w Halloween, na okoliczność którego twórcy prezentują "ustrasznione" mapy i przedmioty. W tym roku będzie niby tak samo, ale za nowinki nie będzie odpowiadać Valve, a skupiona wokół gry społeczność.

Komentarzy:
16

HIT Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ? Premierowy zwiastun [WIDEO]

Dodane przez: Cross środa, 7 października 2015, 10:19 News
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia ? Premierowy zwiastun [WIDEO]

Ofirscy żołnierze, pałace w pięknych okolicznościach przyrody, weselne hulanki ze zjawami w tle, sztormy, kunsztowne plany napadów rabunkowych, urocza Shani, mniej urocze monstra. A w sercu tego wszystkiego - konflikt między tajemniczym panem Lusterko a znudzonym życiem szlachcicem Olgierdem von Everecem. Zobaczcie to wszystko w najnowszym zwiastunie Serc z Kamienia.

Komentarzy:
14

Archiwum

2015-10-07

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane