6
25.05.2022, 14:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Diablo Immortal: Świeżutkie 20 minut z rozgrywki na moment przed premierą

Co jest, nie macie telefonów? W nową grę Blizzarda i NetEase możecie zagrać też na PC.

Od kłopotliwego ogłoszenia mobilnej gry z serii Diablo minie niedługo już cztery lata. Ileż to było złośliwości, nerwowych wymian zdań i obrzucania błotem. Wiele miesięcy później kurz względnie opadł, można to było przetrawić i być może nawet przekonać się, że to całkiem porządny tytuł.

Od premiery ostatecznie dzieli nas tylko tydzień, bo gra pojawić się ma już 2 czerwca na platformach mobilnych (z otwartą betą na PC tego samego dnia). Z tej okazji spojrzeć możemy na tłuste 20 minut gameplayu. Zaprezentowano rozgrywkę zarówno z mobilek, jak i PC.

Zauważyć tu można pewne różnice w UI w zależności od aktualnie prezentowanej platformy, głównie w rozmiarach ikonek, z oczywistych względów. A niedługo na własnej skórze przekonamy się, czy gra utrzyma przyzwoity framerate. Możecie sprawdzić też wymagania sprzętowe zanim zaczniecie zacierać łapy i ostrzyć sobie kły (spoiler: pójdzie na kartoflu).

Warto także pamiętać, że Diablo Immortal ma oferować cross-play i możliwość kontynuowania zabawy na innym urządzeniu. Sesyjka w drodze z pracy na telefonie czy tablecie i ciąg dalszy po powrocie na pececie? Proste.

W ciepłych słowach o Diablo Immortal wypowiadał się redakcyjny kolega na naszym kanale na YouTubie.

Redaktor
boleslaw

self help singh

Profil
Wpisów243

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane