1
21.06.2022, 08:45Lektura na 2 minuty

Fall Guys: Upadające Ludki od dzisiaj w modelu free-to-play

Mediatonic uczyniło swoją płatną grę bezpłatną, bo czemu by nie? Trzeba próbować w życiu nowych rzeczy.

Zacznijmy ciut nietypowo. Może nie każdy o tym wie, ale darmowe Fall Guys jest na Steamie już od dawna. Nazywa się Stumble Guys, a studio, jakie za tym cudem stoi, to nie Mediatonic, a Kitka Games. Początkowo miałem nadzieję, że to może jednak Kotka, jak to miasto w Finlandii, ale nie. I nikt tej podróby nie zdjął z witryny sklepowej. Mam teorię, że twórcy Fall Guys są na tyle mili i zrobili na swojej grze tyle sianka, że im to zwyczajnie wisi.

Wróćmy jednak do clou tego newsa. Upadające Ludki od dzisiaj będą darmowe na wszystkich platformach, wliczając w to pecety, PlayStation, Xboksy oraz Switcha. Jest to jednocześnie pierwszy dzień pierwszego sezonu o nazwie „Free For All!”. Ach, no i darmowa wersja na pecetach będzie dostępna z poziomu Epic Games Store. Na Steamie gra znika ze sprzedaży, ale ci, którzy kupili ją wcześniej, dalej będą otrzymywać aktualizacje. Ekipa Mediatonic jest zaiste zarobiona, co zresztą udowadnia poniższy tweet.

Fall Guys szybko podbiło serca graczy i stało się pandemicznym hitem w 2020 roku. Tytuł przekroczył sprzedażową magiczną granicę 10 milionów kopii w zaledwie kilka miesięcy po premierze. W zeszłym roku studio zostało kupione przez Epic Games.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4
Brak okładki
Fall Guys: Ultimate Knockout
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Fall Guys: Ultimate Knockout

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane