30.05.2022, 18:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Frigato: Shadows of the Caribbean – Zwiastun polskiego Commandos w pirackiej panierce

Mercat Games zaprasza nas na szybką minutkę ze swoją pierwszą grą i obiecuje, że demo już niedługo.

Ludzie we wsi mówią, że Frigato może spodobać się fanom taktycznych skradanek w stylu Commandos. Jeśli godzinami eliminowaliście nazistów czając się na nich za rogiem, to teraz możecie liznąć trochę podobnej rozgrywki. Tym razem sterować przyjdzie bandą piratów. I o ile Commandos kojarzy się raczej z pecetami, tak w to, poza PC, pograć będzie można też na Switchu czy Xboksach. Wybacz, „Plejstacjo”.

Swój taktyczny zmysł poddacie sprawdzianowi w trakcie potyczek na statkach, w portach oraz na tajemniczych wyspach. Wszystko po to, by zdobyć największy skarb na Karaibach i wbić szpilę w rzyć Królewskiej Marynarki Wojennej. Wykorzystywać będziemy zróżnicowane umiejętności naszych łotrów, a wszystko to przedstawione w klasycznym „widoku jak z Diablo” (bo określenie „rzut izometryczny” mi się przejadło).

Jeśli trailerek choć odrobinę rozgrzał wasze lędźwie, to zainteresować was może również demko tego szpila. Jeśli wierzyć informacjom ze Steama, to wycinek tejże odpalić będzie można już 13 czerwca. Wystarczy tego magicznego dnia wejść sobie o tu. A ostateczna premiera dopiero w 2023 roku.

Redaktor
Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów156

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane