3
20.05.2022, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Grand Theft Auto: San Andreas – Fanowski trailer stworzony na Unreal Enginie 5

Oto jak mogłaby wyglądać kultowa gra Rockstara, gdyby grafiki do niej nie wygenerowała sztuczna inteligencja.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition wydane w zeszłym roku zebrało solidne baty nie bez powodu. Delikatnie mówiąc, po liftingu nie wyglądało to najlepiej, ale nie przeszkadzało to w żadnym stopniu, by sprzedaż tego zestawu przekroczyła oczekiwania wydawcy i całość rozeszła się w milionach kopii.

Subskrybenci usługi Game Pass mogli nawet zapoznać się z San Andreas pochodzącym z tej trylogii w ramach abonamentu. Jedną z tych osób był niżej podpisany i bawił się doskonale, również z powodu braku jakichkolwiek oczekiwań.

Kurz jednak opadł, o trylogii zapomniał już chyba każdy, bo nowe gierki dostajemy każdego dnia, a doba nie jest z gumy. Ale w ramach ciekawostki możemy spojrzeć na fanowską produkcję wykreowaną dzięki Unreal Engine'owi 5. Obejrzymy tu nowe, odświeżone Grove Street zaprezentowane w różnych warunkach pogodowych, z nowym oświetleniem i nową twarzą głównego bohatera.

Przynajmniej tak właśnie powinno wyglądać The Definitive Edition. Trzymam kciuki za Grand Theft Auto VI, do 2030 roku powinno się udać to wydać.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane