24.05.2022, 14:45Lektura na 1 minutę
Galeria

One Piece Odyssey na nowych screenach. Szykuje się piracka Persona?

Na japońskiej stronie gry pojawiły się zrzuty ekranu, które sugerują, że tytuł otrzyma erpegowy system walki przypominający ten, jaki znamy z Persony.

Pod tym adresem możecie zapoznać się z cała paczką screenów z niedawno zapowiedzianej nowej odsłony gier z uniwersum One Piece. W One Piece Odyssey pojawić ma się przynajmniej większość pirackiej ekipy. Jest tam Luffy, widać też Usoppa, Zoro czy Nami.

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, UI systemu walki przypomina to, które znane jest z Persony. Widoczny w rogu emblemat przywodzi na myśl papier, nożyce i kamień. Dodatkowo interfejs prezentuje również, w którego bohatera celuje każdy przeciwnik.

One Piece Odyssey

Ponadto screeny prezentują dwójkę nowych bohaterów. Lim to tajemnicza dziewczyna pałająca nienawiścią do piratów, a druga postać to podróżnik Adio. Historię przygotował Eiichiro Oda i na razie wiemy jedynie, że fabułę rozpoczyna rozbicie statku o tajemniczą wyspę.

One Piece Odyssey nie ma jeszcze sprecyzowanej daty premiery, ale wiemy, że ma się pojawić w 2022 roku także na zachodzie, nie tylko w Japonii. Gra będzie dostępna na PC oraz na konsolach Sony i Microsoftu.

6
zdjęć

Redaktor
boleslaw

Willkommen in Köln

Wpisów249

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane