5
13.06.2022, 13:00Lektura na 1 minutę

Persona 3, 4 i 5 nie tylko w Game Passie, lecz także na PC i PS5

Phil Spencer opowiadał wczoraj o zacieśnianiu więzi z japońskimi developerami, zaprezentowano trzy odsłony serii Persona zmierzające do Game Passa, ale pominięty został jeszcze jeden drobny fakt.

Dobra informacja dla tych, którzy chcieliby ograć wspomniane w nagłówku trzy Persony, ale niekoniecznie chcą to robić za sprawą Game Passa na Xboksie bądź pececie. Wydawca serii, Atlus, rozesłał informację prasową, w której podał do wiadomości, iż Persona 3 Portable, Persona 4 Golden i Persona 5 Royal dostępne będą także na Steamie (Persona 4 Golden wręcz jest tam już od miesięcy) oraz na PlayStation 5. Ani słowa jednakże na temat Switcha.

Fanom japońszczyzny, którzy z jakiegoś powodu jeszcze nie ograli tych odsłon serii, przypominamy, że tytuły spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród recenzentów. Persona 3 Portable cieszy się średnią ocen na poziomie 89/100 w serwisie Metacritic, z kolei Persona 4 ma aż 93/100, a Persona 5 przebiła i ten wynik, bowiem jej średnia to 95/100, co zapewnia jej miejsce w ścisłej czołówce gier w całej historii branży.

Łączna sprzedaż gier z serii Persona przebiła wynik 15 milionów egzemplarzy.

Redaktor
Czesław Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane