13.05.2022, 06:45Lektura na 1 minutę
PlotkaWideo

Star Wars Jedi: Survivor ma być tytułem kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order

Według Jeffa Grubba, wszem i wobec znanego informatora, tak właśnie brzmi tytuł nowej gry Respawn Entertainment.

Dziennikarz VentureBeat w trakcie swojego show GrubbSnax zdradził, że zna tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Widzowie zaczęli zgadywać, aż jedna z osób na czacie wskazała prawidłowy tytuł, na co Jeff odpowiedział: Tak, Star Wars Jedi: Survivor, zgadłeś, dobra robota” i nie skomentował tego szerzej. Nie jest to jednak informacja oficjalnie potwierdzona przez studio, pozostać to zatem musi w sferze domysłów i plotek.

Jakiś czas temu Jeff stwierdził również, że gra ma zostać wydana jedynie na aktualnej generacji konsol oraz PC i ma to jednak mieć miejsce w 2023 roku, choć pierwotnie EA oraz Respawn celowały w wydanie gry jeszcze w czwartym kwartale 2022.

Zanim jednak położymy łapska na skończonym produkcie, zadowolić się musimy jego prezentacją, a ta podobno ma odbyć się w trakcie Star Wars Celebration. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-29 maja na terenie Anaheim Convention Center w Kalifornii.

Na poniższym wideo obejrzeć można cały nowy odcinek GrubbSnax, a tytuł gry został ujawniony w ostatnich dwóch minutach nagrania.

Redaktor
Bolek Zapałka

Ron Swanson giereczkowej grafomanii. Naczelny antyfan gazety, który dostał robotę newsmana, by zinfiltrować i zniszczyć ten serwis od środka. Zagorzały przeciwnik craftingu, rozwoju postaci i dialogów w grach.

Profil
Wpisów35

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane