3
29.05.2022, 17:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 na Switchu już w czerwcu

Aspyr życzy sobie za sequel Star Wars: KotOR zaledwie 15 dolarów.

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords pierwotnie zostało wydane w 2004 roku na Xboksa i PC. W 2020 roku mieliśmy okazję ograć ten tytuł na telefonach i tabletach, teraz natomiast przyszła pora na Switcha.

Pierwszy KotOR całkiem niedawno został zrecenzowany w naszym serwisie i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony Ranafe, która wśród plusów wymieniła fabułę, dialogi oraz muzykę. Tytuł broni się więc mimo upływu wielu lat i podobnie może być z The Sith Lords. Istotne jest również to, że na wydanie na Switcha nie musimy długo czekać. Premiera ma się odbyć już 8 czerwca. Warto rozważyć zakup, tym bardziej, że cena to wspomniane wyżej „jedyne” 15 dolarów.

Dodatkowo po premierze ma się pojawić darmowe DLC o nazwie Restored Content. W jego skład wejdą nowe dialogi i interakcje, dodatkowa misja oraz nowe zakończenie.

Ostatnie dni obfitowały w zapowiedzi nowych produkcji ze świata Star Wars. Mogliśmy m.in. zobaczyć zwiastun nowej odsłony gry Star Wars Jedi czy też zerknąć na trailer serialu „Andor”.

Redaktor
Coleslaw

Lubię stare gry i życzę pysznej kawusi. ~ give super shotgun suckmyrocket

Profil
Wpisów156

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane