22.06.2022, 13:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Youtuber zbudował 2-metrowego Xboksa Series X

113 kilogramów konsoli zadowoli każdego entuzjastę masywnych szaf.


Bolesław Zapałka

Wczoraj pisaliśmy o chałupniczym projekcie PlayStation 5 Slim, a dzisiaj przeskoczmy na drugi kraniec konsolowej rozmiarówki. Youtuber Michael Pick pochwalił się największym Xboksem na świecie. 2 metry wysokości, metr szerokości i 113 kilogramów wagi to statystyki, które zawstydzą nawet największego tłuścioszka branżuni, jakim był pierwszy model PlayStation 3 (5 kg).

Mieliśmy już Xboksa Series X. Mieliśmy lodówkę imitującą tegoż. Teraz mamy Xboksa imitującego lodówkę, przynajmniej pod względem gabarytów. W środku bowiem znajduje się w pełni funkcjonalna konsola. Proces powstawania tej konstrukcji został udokumentowany na poniższym filmiku.

Konsolę można odpalić nie tylko z poziomu pada. Ogromny power button przesyła sygnał dalej i wprawia w ruch silniczek, który wciska guzik na panelu właściwej konsoli znajdującej się w środku, a dodatkowo podświetla wnętrze „szafy" na zielono.

Michael nie tylko zyskał w ten sposób wpis do Księgi rekordów Guinessa, ale także zrobił dobry uczynek i przekazał sprzęt na rzecz YMCA Youth and Teen Development Center, gdzie dzieciaki mogą bawić się konsolą do woli.

Redaktor
Bolesław Zapałka

Redaktor bezczelny giereczkowej grafomanii. Antyfan gazety, który dostał robotę newsmana, by zinfiltrować i zniszczyć ten serwis od środka. Zagorzały przeciwnik craftingu, rozwoju postaci i dialogów w grach.

Profil
Wpisów76

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane