Starbreeze: „RedLime jest naszym największym projektem do tej pory”

Starbreeze dało światu Kroniki Riddicka, a potem miało wydusić z siebie jeszcze grę na motywach powieści Ludluma o Jasonie Bournie. Bourne poszedł do piachu, jednak studio wciąż kontynuuje prace nad Syndicate projektem RedLime, które ma być ich Największą Produkcją Do Tej Pory.
Jeżeli na nowe Syndicate czekacie – cieszcie się, bo w przeciwieństwie do Bourne’a, projekt nie został porzucony. Co prawda: nadal nie wiadomo oficjalnie, czy „tajemnicza” nazwa kodowa RedLime to naprawdę Syndicate, ale… bądźmy dobrej myśli.
Nowy szef studia Starbreeze postanowił niedawno projekt RedLime zareklamować w wywiadzie, którego udzielił CVG. Wynikły z tej rozmowy zaś dwa niesamowite fakty:
Będzie więc największy na świecie, więc nadszedł czas poskakać z radości… Aż do momentu, w którym zdamy sobie sprawę, że tak naprawdę co innego mógł powiedzieć?
Czytaj dalej
6 odpowiedzi do “Starbreeze: „RedLime jest naszym największym projektem do tej pory””
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Starbreeze dało światu Kroniki Riddicka, a potem miało wydusić z siebie jeszcze grę na motywach powieści Ludluma o Jasonie Bournie. Bourne poszedł do piachu, jednak studio wciąż kontynuuje prace nad projektem RedLime Syndicate, które ma być ich największą produkcją dotychczas.
Będzie to projekt większy, niż Riddick i The Darkness.O rly?
Jak dla mnie, to może się nawet nazywać „Młyn Malinie Dziewic” ;p Grunt by swym założeniu, scenariuszu, mechanizmie, arsenale, wyglądzie itd. nawiązywało do „Syndicate”.
riddick to byla kapitalna gra. escape a takze athena.
No, I wanted orange. They gave me Red Lime.
Tak czy siak Starbreeze Studios FTW! nie chłopaki? (I dziewczyny);)