Batman: Arkham City – nie będzie fragmentów ze Scarecrowem?

W Batman: Arkham Asylum fragmenty ze Scarecrowem były jednymi z najbardziej klimatycznych i najlepszych w rozgrywce. Niestety nie wiadomo, czy powrócą one w sequelu – z wypowiedzi przedstawicieli studia Rocksteady wynika bowiem, że nie mamy co liczyć na powtórkę z rozrywki.
Paul Crocker, główny projektant narracji w Batman: Arkham City, w wywiadzie dla serwisu Game On stwierdził, że twórcy gry chcieliby tym razem spróbować „czegoś innego”.
W Batman: Arkham Asylum mieliśmy wątek ze Scarecrowem i nie chcemy tego powtarzać, a chcemy zrobić coś innego.
Nie wiadomo, czy Crockerowi chodziło tylko o fragmenty, w których Batman miał halucynacje, czy też o całą postać doktora Crane’a. Niewykluczone bowiem, że ten powróci, tylko będzie miał w zanadrzu inne niespodzianki dla Mrocznego Rycerza.
Czytaj dalej
-
Megabonk cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Już ponad milion graczy...
-
Ponad 2 miliardy zombiaków umarło ponownie w Dying Light: The...
-
Europa Universalis 5 całkowicie zmienia sposób prowadzenia wojen. Twórcy...
-
Hollow Knight: Silksong ukończony na saksofonie. Nie musieliśmy długo czekać na sfinalizowanie...
21 odpowiedzi do “Batman: Arkham City – nie będzie fragmentów ze Scarecrowem?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Bardzo zdrowe podejście. Dla mnie te etapy były wielką niespodzianką, niesamowicie pozytywną. Gdyby mieli zaserwować to samo… No, to nie byłoby już efektu zaskoczenia i tego „Łaaaaaaał…”.
Jeśli zaserwują coś na podobnym poziomie to będę zadowolony. Fragmenty ze Scarecrowem wspominam chyba najlepiej z całej gry, ale za drugim razem mogłoby się zrobić nudno (a bad guyów i koncepcji na rozgrywkę nie brakuje).
Oj lubiłem Sacrecrow’a w Arkham Asylum 🙂 , uwielbiam postacie geniuszy-psycholi 😀 . Najbardziej zaskoczył mnie moment kiedy myślałem że komputer mi pada(3 spotkanie z wyżej wymienionym)
Potwierdzam, te etapy miały w sobie to coś.
Ale Kyler Krok ko zaaaaaabiiiiiiiiił…
No i dobrze. Etapy były fajne, ale przecież nie chcemy mieć drugiej takiej samej gry, nie?
@moniek007|Na jednym z zakończeń które są losowe widać jak „ręka Scarerowa łapie za pudełko z Jadem”.Ja tam etapów z Scarerowem nie lubiłem ale wizje bardzo mi się podobały 🙂 Chciałbym aby wizje powróciły w Arkham City.
Etap dziejacy sie w kostnicy Arkham Asylum byl niezle odjechany… Jedna z lepszych scen w grach IMO. 🙂
Mam nadzieję że coś przynajmniej dadzą ze Scarecrowem…..Bo to mój ulubiony złoczyńca (Sorry joker 😛 )
-1
Myślę, że klimaty jak po halucynacjach będą. Tzn. gra zapewne będzie troszkę bardziej mroczna, będą fragmenty w stylu nagle gasnącego światła.
A może to jest tak, że te fragmenty będą zastąpione przez motyw z Riddlerem?
NIIEEEEEEEEEEE!!!!!!
Heh najbardziej odjechany był moment, kiedy myślałem, że mam zepsuty egzemplarz gry. Robił się wtedy jakby jakiś błąd 🙂
ajst47- ja też tak uważam, a potem batman jako więzień i jego liczne wcielenia w klatkach…
Trudno się mówi 🙁
To dziwne, bo ostatnia scena arkham asylum sugerowala, ze strach na wroble bedzie jednym z wiekszych wrogow…
@GunsNroses Nie do końca. Ostatnia scena różniła się zależnie od tego, na którym z poziomów trudności kończyłeś grę. Istnieją trzy opcje, w każdej pojawiał się inny bad-guy. Więc jednym „z większych wrogów” może być jeden z tych trzech. 🙂 Dla mnie to była tylko miła nagroda za obejrzenie napisów końcowych, żadne otwarcie fabularne sequela. A Stracha trochę szkoda. Liczę jednak na coś zupełnie nowego, świeże motywy które zmiażdżą poprzednie sceny z halucynacjami.
@GunsNroses|Dokładnie. Też mi się wydawało, że ze względu na tę scenę scarecrow będzie jedną z ważniejszych postaci.
były 3 postacie zależne od poziomu trudności w końcówce częsci pierwsszej..
najpiękniejszy moment ze scarecrowem to ten, w którym zamieniamy się miejscem z jokerem. nawet jeśli te etapy miałyby być takie same jak w asylum, były tak genialne, że mogę je przejść jeszcze wiele razy.